Mobil Menü:

Aşk Sevgi Evlilik Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Evlilik Sözleri

Evlendiğin insana güzel sözler söylemek sevdiğin insana sevdiğini belli etmek için ufak bir söz bile yeter. İsteyen aslında sevgisini aşkını evlendiği sevdiği kadına aradan uzun zaman bile geçse onu ufak bir söz ufak bir iki kelime sözcükle mutlu edebilir. Dünyanın en mutlu kadını olur. Çünkü bilir sevildiğini onun yanında mutlu olduğunu giderse içinin acıyacağını kalbinin paramparça olacağını bilir. Çünkü bunun adı gerçek aşk gerçek sevgi bir ömür boyu onu sevmek onun olmak ona bağlanmaktır. aşk sevgi evlilik sözleri yıllar geçse de sevdiğin kişiyi mutlu etmek mutlu olduğunu görmek için ona söz söylersin.

Bir insan eş seçer iken, ne kadar güçlü veya güzel olduğuna değil, çünkü güzellik güçlü olması onların bir zamanlar gideceğini bilmelisiniz.Ama sizin için aşkınız sevginiz için ne kadar mücadele ettiğine bakın, çünkü güç güzellik zamanla kaybedilir ama mücadele ediyorsa sevgi var demektir. Aşk var ve sizin için sizi sevdiği için halen mücadele ediyor demektir. O yüzden eş bakar iken bunu sever iken bunu göz önünde bulundurun. Ve sizde onu mutlu etmek için pahalı şeyler değil ufak iki kelime iki sözcük eşinizi karşınızdakini mutlu etmek için yeterlidir. Aşk sevgi evlilik sözleri işte bu kadar insanı içini ısıtan mutlu edecek kadar insanların gözünde küçük ama seven aşık olan insan kişi için anlamları büyük olan çok özel sözlerdir.Ben seni mutlu edemedim ben sana sevgine layık olmadım ama canım. Sevdiğim insandın bu hayatta yalnızken beni buldun karşıma çıktın ve hep mutlu ettin beni oysa şimdi bak halime mutsuz günüm her gün aynı geçiyor yalnızlık acı içinde. Seni mutlu etmek istiyorum mutlu olmanı istiyorum ama bir türlü yapamıyorum artık. Sen benim hayatımda tanıdığım en iyi kalbli en güzel seven insandın. Ama şimdi çok uzak şimdi sadece elimde kalan şey anılar hatırlar oldu. Hepsini kaybettim hepsini kendim çöpe attım. Keşke gitme diyebileseydim. Bana aşkımıza bir şans daha ver beni tekrar sev diyebilsem keşke ama olmuyor sana bakmaya sana doyamadan gittin.

Şimdi sadece anılara hatıralara tutundum ve acıtıyor kalbimi yüreğimi sana olan sevgimi acıtıyor. Çünkü kendim yaptığım şeyler den dolayı seni kaybettim ve bu benim canımı çok acıtıyor. Keşke küçük sözler bile yetim seni mutlu edebilsem sana değer verdiğimi seni önemsediğimi pişman olduğumu aşkımızı sevgimizi kaybetmek istemediğimi anlayabilsen seni sevdiğimi bil canım sen benim bu hayattaki en doğru kararım en doğru tercihim hayatımın anlamıydın.İşte şimdi aşk sevgi evlilik sözleri söylesem de sana dair yazsam da hiç bir anlamı olmadığını senin için hiç bir şey ifade etmediğini biliyorum ama ben vazgeçmiyorum. Senin için aşkımız için mücadele edeceğim önceden yapmadığım mücadelemi yapacağım ve kazanacağım seni.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015