Mobil Menü:

Aşk Sevgi Emek İster - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Emek İster

Sevgi emek ister. Aşk sevgi emek ister tıpkı bir çiçeği büyütmek gibi tıpkı çocuğunla ilgilendiğin gibi yada bir işle ilgileniyorsun bir işte başarılı olmak istiyorsun ve o işe emek harcıyorsun. Tıpkı bunlar gibi aşkta sevgide çaba ister uğraşmak ister mücadele ister ve emek ister.

Çünkü hiçbir şey için uğraşmazsan sevgin aşkın için mücadele etmezsen elinde bir şey kalmaz bir şeyin önemi kalmaz. O sevgi aşk yok olur gider ve ancak arkasından bakarak özlem ile anarsın. Hatıraların ve anıların kalır elinde. Bu nedenden dolayı gitmesini istemiyorsan o sevgiye aşka tutunmak istiyorsan mücadele edeceksin uğraşacaksın aşk sevgi emek ister o emeğin karşılığını almak istiyorsan çaba sarf edeceksin ki sevgine aşkına sahip çıkabilesin. Yoksa elinde hiçbir şey kalmaz insanın. Yoksa o aşk sevgi gider gitmesini istemesen de gider ve bir gün ancak hatırası kalır elinde. O yüzden emek harcayacaksın seven insan zaten emek harcar o sevgiyi aşkı daha da yükseltmek için emek harcar. Hiç umurunda olmaz ne kadar çaba sarf ettiği ne kadar uğraştığı çünkü bilir ki seviyor ve onun sevdiğin kişi için her şeyi yapsan da ne kadar mücadele etsen de o senin için kıymetli olduğundan onun için mücadele etmek emek harcamak aşkınız ve sevginiz için çaba göstermek aksine sizi daha da mutlu eder sizi yormaz huzur verir. Sevmek için pahalı eşyalar hediyelere gerek yoktur. Sevmek hayatın da ki en huzurlu en mutluluk veren şeydir. Çünkü bilirsin onun yüzündeki ufak bir tebessüm bile seni mutlu eder. Oysa gerek yok ki pahalı hediyelere lüks yerlerden yemek yemeye ya da başka bir şey gerek yoktur. Sevmek iki insanın mutluluğu huzuru sevinçi varsa orada aşk ve sevgi vardır. Ve onun için o huzurun mutluluğun için uğraşırsın bozulmasını istemezsin hem böyle olmak için emek gösterirsin emek harcarsın.

Olması gereken de bence bu çünkü hayatta aşk sevgi kadar güzel bir şey yok. Sevgi tıpkı bir çiçeği ekip sulamak ona hayat vermek gibi onu suladıkça açan toprak gibi sarmalayan besleyen ve ne kadar sarıp sarmalarsan bir gün o kadar güzel açar ki içini ısıtır seni sarmalar güneş gibi gününe doğar aydınlatır seni mutlu eder. Çünkü ona emek göstermiş o çiçeği büyütmek için emek harcamışsın uğraşmışsındır. Tıpkı sevmekte aşkta böyle bir şey ne kadar beslersen ne kadar onu sarıp sarmalarsan gün gelir hayatına güneş gibi doğar ve bütün hayatın artık huzur ve mutluluk içinde geçer pişmanlık duymazsın. İşte aşk sevgi emek ister ve emek haracadıkça seni mutlu eden hiç bir pişmanlığın olmayan onu sevdikçe huzur bulan bir kişiye dönüştürür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015