Mobil Menü:

Aşk Sevgi Duası - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Duası

Bir insan ne kadar daha dua eder sevdiğine kavuşmak için ne kadar daha yalvarır sana kavuşmak için. Her gün her saat sana kavuşmak senin bana gelmen için senin için dua ediyorum sevdiğim adamsın. Ama olmuyor mu bilmiyorum. Çünkü ne kadar beklersem bekleyeyim ne kadar sabır edersem edeyim farkına varmıyorsun. Aşk sevgi duası senin için her gün aşkımızı için en azından benim aşkım için dua ediyorum.

Belki bilemezsin anlamını çünkü sana yaptığım hataların sen sever iken sana senin aşkına sahip çıkamadım o yüzden ama ne olursa olsun yine de ben sevmeye sana dua aşk sevgi duası san karşı sevgimize beni görmene duyman için dua etmeye devam edeceğim. Senin yerinde bende olsam yapamazdım bir daha güvenim sevemezdim ama sanş verirdim. Düzeltmen için seni anlamaya yaptığın şeyleri görmeye çalışırdım. Sen şuan benim ne yaptığımı eve nasıl bağlandığımı sana aşkımıza sevgimize nasıl bağlandığımı görmüyorsun. Belki de senin için bir önemi yok ama ben vazgeçmiyorum. Bir gün görmeni umut ediyorum. O var elimde umut var her şeyin bir gün düzeleceğine dair umudum inancım var. Bir gün dualarım karşılığını alacak bir gün bizde hak ettiğimiz mutluluğa kavuşacagız en azından ben o şekilde umut ediyorum. Çünkü o da giderse elimden dayancak gücüm kalmaz dayanacak bir şeyim olmaz elimde ondan ona sımsıkı sarıldım bırakmıyorum. Biliyor musun çok özledim seni yanımdasın ama yoksun çünkü hissedemiyorum. Biliyorum benim hatam bu ben yaptım bu şekilde ama insan elinden gidince kayıp gidince anlıyor yokluğunu hissetince anlıyor o sevginin gözlerinin içine bakıp hissetmek istiyorum artık tekrar yine görmek istiyorum. O soğuk buz gibi bakışların yerinde yine o sıcaklığı görmek istiyorum. Olur mu bilmiyorum her gün her saat dua ediyorum seni tekrar yanımda olman için bu şekilde değil ruhen gerçekten yanımda olman için dua ediyorum. Gerçekten çok zor muş. Bir şeyleri düzeltmek uğraşmak çok zormuş. İnşallah bu kadar uğraştıktan sonra sonu kötü bitmez çünkü dayanamam ben sensiz yaşayamam. Sen korkuyorsun diyorsun ben seni kaybetmekten kendi yaptıklarımdan dolayı kaybettim ama halen tutunuyorum sana olan sevgime tutunuyorum ve bunu kaybetmekten korkuyorum. Zaten şuan bile kimsesiz kaldım. Dışarda olmaktan yalnızlıktan korkmuyorum. Ben seni kaybetmekten korkuyorum. Çünkü ne yaparsam yapayım buna hazır değilmişim.

İnsan yaptıkların cezasını çeker ben cezamı günahımı oldukça çekiyorum. Tek istediğim gerçekten yanımda olman ve o gözlerine baktığımda yine o sevgiyle şevkatle bakmanı görmek o zaman huzura kavuşacağım o zaman dünyanın en mutlu kadını olacağım. O gözlerindeki sıcaklığı gördüğüm zaman işte onu bekliyorum. Aşk sevgi duası her gün aşkımız mutluluğumuz sevgimiz tekrar yerine gelsin o sıcak bakışın yine olsun diye dua ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015