Mobil Menü:

Aşk Sevgi Dolu Uzun Mesajlar - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Dolu Uzun Mesajlar

Sevdiğin aşık olduğun birisine sevdiğin kadına veya erkeğe sabah kalktığında uzakta bile olsanız onu güne güzel başlaması be onun sabah yüzünde gülücük ile güne başlamasını istemek için onu mutlu etmek için aşk sevgi dolu uzun mesajlar göndermek söylemek kadar güzel bir şey yoktur bence.

Düşünsenize bir senin için uzakta ama seni düşünüyor. Sabah senin güne güzel başlaman için sana küçük bir şeyle bile mutlu etmek için görmese de o yüzündeki mutluluğu dudaklarında ki tebessümü ama hissedeceğini bildiği için sana aşk sevgi dolu uzun mesajlar gönderiyor ve sabah kalkıyorsun telefona bakıyorsun ve karşında bir sürü sana sevgi aşk dolu mesaj var. O gün günün senin için ne güzel geçer. Ve o seni mutlu ettiği için onun da günü çok güzel huzurlu mutlu geçer. İşte sevdiğin erkeği kadını mutlu etmek istemek için pahalı şeylere yada pahalı yerlere gitmeye hiç gerek yoktur. Başkasına göre sevgiyi aşkı hissetmeyen birisine göre belki küçük önemsiz gibi gözükse bile senin için ve ikiniz için anlamları büyük olan o küçük ufak tefek şeylerin sizin için aranızdaki bağ için çok önemlidir. Seven aşkı hisseden kişi için o pahalı şeylerin hiç bir önemi yoktur. Sadece küçük şeylerden bile mutluluk duyabilir. Onun seni sevdiğini senin de onu sevdiğini bilirsiniz. Anlarsınız yakında olmasanız bile hissedersiniz. O an seni düşündüğünü o an seni hatırladığını seni andığını hissedersiniz. Çünkü aşk sevgi böyle bir şey yakında olmasan bile onu aramak istediğin zaman o da seni düşündüğünü yada senin adının geçtiğini hissedersin. Ve birbirinize olan aşkınız sevginiz böyle ufak tefek şeylerle daha da kuvvetlenir. Bunları neden mi söyledim. Çünkü hiç böyle olamadik biz senle hiç bu şekilde sevemedik birbirimiz. Oysa ne hayallerim vardı ne saf temiz hayaller vardı. Ama sen girdin hayatıma tamam hepsini yapacağım seveceğiz birbirimizi mutlu edecem dedim. Ama hiç birini yapmadım. Çünkü senin sevgin vardı gerek duymadım senin sevgin aşkın yetiyor gibi gelmişti. İgilenmilmeye bütün ilginin sevginin benim üzerimde olmasına alışmıştım. Ama şimdi senin o sevgin gidince anladım. Boşluğa düştüm. Sanki ben ne yaparsam yapayım yine de beni sevmeye devam edecen zannettim ve şimdi bak bide sıfır hiçbir şey yok elimde ne senin sevgin kaldı ne benim sana olan sevgimin bir önemi değeri kaldı senin gözünde.

Haklısın da sana bir şey söyleyemiyorum diyemiyorum. O kadar alışmamış olsaydım sen sever iken bende gösterseydim sana sevdiğimi şimdi bu şekilde olmazdık. Şimdi yakınken bile böyle uzak durmazdık birbirimize karşı. Şimdi ne kadar ağır geldiğini ne yaparsam yapayım beni hem seveceğini düşündüğüm o saçmalık şeylerle işte kaybettim seni. Hemde kendim isteyerek bilerek çünkü saçmalık gitmez kaybetmem diye düşünmem. Hak ettim ben bunu ben seni hak etmiyorum ne senin sevgini ne de senin güvenini şimdi ne kadar uğraşırsam uğraşayım o aklıma gelenleri yapmak istesem de yapamıyorum. Çünkü yaklaşamıyorum sana. Çünkü cesaret edemiyorum. Belki yapmam gerek belki yapmamam gerek bilemiyorum. Nasıl tepki vereceğini bilemediğimden galiba ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Nasıl davranacağımı nasıl yapacağımı tekrar o sevgiyi görebilecek miyim. Bir görsem bu sefer alışmayacağım söz veriyorum. Bu sefer bende sana göstereceğim. Ama olur mu o önemli olan iste. Aşk sevgi dolu uzun mesajlar göndererek işte sevdiğini bu kısacık küçük şeyle bile mutlu edebilirsiniz. Sevginin aşkın kıymetini bilin iki tarafta için geçerli bu alışmayın benim yaptığım hataya düşmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015