Mobil Menü:

Aşk Sevgi Dolu Şiirler - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Dolu Şiirler

Bugün çok güzel aşk sevgi dolu şiirler okudum dinledim ve kalbim o kadar acıdı ki anlatamam sana sevgilim. O yüzden bir yere yazmak duygularımı aktarmak istedim. Bu sitede benim gibi sözler aşk sevgiye dair anlamalı şeyler yazdığını görünce bende bir tane yazmak hissettiklerimi bir yere dökmek istedim.

Bugün yanımda yoksun hiç olmadın ki zaten tek taraflı aşk tek taraflı sevmek ne kadar zor muş. Uzaktan sevmek varlığının bilinmemesi ne kadar kötü hissettiriyor insana. Biliyor musun çocukluğundan beri seni seviyorum o mahallede okulda her yerde karşıma çıkıyorsun ve ben bu aşkı sevgiyi engelleyemedim elimde olmadan seni sevdim. Ne kadar acı veriyor biliyor musun yanında başka kızları görmek başkasının elini tuttuğunu görmek benim farkında bile değilsin ya görmek istemiyorsun yada görmüyorsun bir bilsen seni ne kadar sevdiğimi bir anlasan keşke. Biliyor musun ilk defa sana ne zaman aşık oldum o zaman kalbim güm güm attı duygularım karıştı. Daha 6 yaşındaydık mahalleden çocuklar beni oyuna almıyorlardı dışlamışlardı dalga geçiyorlardı. Sen o gün önüme geçtin ve o çocuklara karşı beni savundun beni önemseyen benimle dalga geçmeyen tek insandın sen. O zaman sen onlarla konuşur iken sana aşık oldum. O yaşta bilemezsin belki aşkı sevgiyi ama benim için artık önemli olduğunu benim için değerli olduğunu biliyordum. Hallen yıllar geçse bile o gün dün gibi aklımda. Şimdi çok uzaktasın başkasıyla evlendin yan yanay iken bile beni görmedin. Hep uzaktan sevdim. Bir türlü sana açılmaya cesaret edemedim. Seni sevdiğimi sana aşık olduğumu söyleyemedim. Yıllar boyunca hep seni sevdim. O 6 yaşından beri sevgim aşkım her gün daha da arttı sana her gün daha fazla bağlandım. Uzaktan yaşadım aşkımı sevgimi uzaktan sevdim hep seni. Acı da çeksem seni başkaları ile görsem de hep seni sevdim. Şimdi bunları neden söylüyorum bilmiyorum aşk sevgi dolu şiirler okudum ve yüreğimdeki acıyı duyguyu bir yerde paylaşmak en azından bir şekilde içimi dökmek istedim. Sen bilmesen de anlamasan da ben böyle hissettim yıllar boyunca.

Bazen sırf seni görmek için yolun kenarında seni beklerdim öyle hiç sıkılmadan bir gün fark edersin belki diye arada bir görüp selam veriyordun sıcak bir gülümseme gönderiyordum benim için onlar o kadar kıymetli ki anlatamam. Biliyor musun sana her gün mektup yazıyordum. Evde halen atmadım onları bir gün belki birlikte oluruz yada göndermeye cesaret ederim diye sana her gün mektup yazıyordum. Ama hiç olmadı halen bende kalıyor. Şimdi evlendin bir çocuğun var ama ben halen seni seviyorum ve seni mutlu gördükçe inan bende mutlu oluyorum en azından mutlusun ikimizden birisi mutlu senin adına mutluyum. Aşk sevgi dolu şiirler okudukça okumasam da sen geliyorsun her an her dakika aklımdasın halen ama sen mutlu ol ben senin mutluluğunla mutlu oluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015