Mobil Menü:

Aşk Sevgi Dolu Mesajlar - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Dolu Mesajlar

Sabah kalktığında sevdiğin birisine anlamlı onun yüzünü güldürecek sabah uyandığında güne güzel başlasın diye ona aşk sevgi dolu mesajlar göndermek onu nasıl hissedeceğini düşünerek mutlu olmak uzaktan sevmek ama yanında olduğunu hissettirmek ne kadar güzel bir duygu.

Ah sevgilim herkes yapar sevdiğine küçük sürprizler ama benim gibi seven benim gibi sevdiğine kıymet vereni bulamazsın buldum zannedersin ama o an kaybedersin. Çünkü ben senden hiç bir karşılık beklemeden hiç bir şey beklemeden sadece o gözlerinin içi gülsün sen mutlu ol diye içimden yapıyordum. Oysa sen ne yaptın aşkımıza benim sevgime sana duyduğum sevgiyi sen sevmiyorsan bile ben seni mutlu ettikçe mutlu oluyordum bunu bana sormadan kendi ellerinle mahvetmeye almaya hakkın yoktu. Bana hiç bir şey sormadan demeden her şeyi mahvettin. Ben sen beni sevmesen de sana olan sevgimi aşkımı bir şekilde ifade ederek seni mutlu ederek canın sıkkın olduğu zaman gözlerine bakarak ve anlayarak yüzünü güldürmeye çalışan her duygunu her ne hissetiyorsan o an anlayan seni üzmemek için kendini yiyip bitiren en ufak senden bir ilgi sevgi görmesem bile ben hem çabaladım hem uğraştım. Bunu sana söylemek seni kırmak yada utandırmak yada senin gözüne bak ben bunları yaptım diye sokmak için söylemiyorum. Sadece anla diye seni ne kadar sevdiğimi sana ne kadar değer verdiğimi seni kendimden önce düşündüğümü gör diye söylüyorum. Beni en çok mutlu eder iken o ufak tefek şeylerden bile kendini mutlu olabiliyordun benim bu sende en çok en sevdiğim özelliğindi. O yemek yer iken gözlerinde ki mutluluk yada ufak tefek sana yaptığı sürprizlerdeki yüzündeki mutluluk gözlerinin içinin gülmesi beni mutlu ediyordu. Sen bana sormadan benim elimde ki mutluluğu aldın sen bana sormadan hiç bir şey yapmadığın var iken bu aşk sevgi için uğraşmadığın var iken bide bana sormadan benim de mutluluğumu aldın. Buna hakkın yoktu buna hiç mi ama hiç hakkın yoktu. Sabah kalktığımda ilk işim sana aşk sevgi dolu mesajlar atmak telefonuna göndermek sabah yanında olamasam da en azından sana bunu hissettirmemek için sana bunları yapıyordum.

Şimdi kaybettin ben de kaybettim yapmak gelmiyor içimden artık ama arıyorsun uğraşıyorsun ve bu sefer kıymetini o güzel sevginin aşkın kıymetini bildiğini görüyorum ama inan bende ne kadar uğraşırsam uğraşayım gelmiyor içimden çünkü ben sana bunları yapar iken sen bam başka bir yerde benim hissettiğim duyguların hiçbirini hissetmeden kalbin aklın başka bir yerdeymiş. Pişman olduğunu görüyorum ama yapamıyorum. İnan ben senden daha çok istiyorum tekrardan sevdiğim kişiye dokunmak onun gözlerinin içine bakmak onu üzmemek ama olmuyor. Gerçekten istiyorsan bu sefer sen uğraşacaksın bu sana ceza değil ben uğraştım aşk için kendi mutluluğum senin mutluluğundu. Ben yaptıysam sende yaparsın sen de istiyorsan sen anladıysan bu sefer ben yapar iken nasıl bir tek benden bekliyorsan şimdi ben aynısını senden bekliyorum bu bir şart değil istemiyorsan yapma ama tekrar olmasını istiyorsan benim sende görmem gerek senin sevdiğini gerçekten sevdiğini bilmem gerek bu yüzden sana bıraktım artık bu ilişkinin gidişatını umarım yoluna girer her şey aşk sevgi dolu mesajlar yada benim yaptıklarımdan farklı ne yapacaksın bakalım benim kadar seviyor musun bende merak ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015