Mobil Menü:

Aşk Sevgi Bağlılık Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Bağlılık Sözleri

Birisine bağlanmak birisine sadık kalmak bu kadar zor olmamalı bence. Bugün aşk sevgi bağlılık sözleri baktım ve duygulandım. Açıkçası bu kadar zor değil sevdiğin birine bağlanmak ve bağlanınca da gidemezsin bambaşka yerlere. Gitsen bile hep aklında hep kalbinde olur.

Sevgiye aşka değer kıymet vermek anlamını bilmek bu kadar basit ve kolay olmamalı. İnsanların anladığı gibi basit bir şey değil sevmek yada aşık olmak. Sevmek emek ister, çaba ister, kalp ister, duygu ister, sevmek için aşk gerekli sevmek zor sizin anladığınız gibi basit şeyler değil. Herkes seviyorum der ama sevmek bir cümle ifade etmeyecek kadar anlamlı seviyorum demekten daha fazlasını ifade eder. Seven insan sevsede çeker gider sevse de kalır sevmek aşık olmak karma karışık hissettirir anlam veya mantık beklemezsin. Sevgi de mantık yada anlam yoktur. Aslında olan anlamsızlığı ve mantıksız olması sevgiyi ifade eder. Neden her seven acı çekmek zorunda neden aşık olanın kalbi kırılmak zorunda ki hep sevenler mi acı çeker hep aşık olanlar mı yıkılır. Keşke o çocukluk zamanlarımıza geri dönebilsek keşke tekrar o küçük çocuk zamanlar da ki gibi olabilesek saf temiz duygular o kadar masum ki bir çocuk bende tekrar öyle olmak hiç bir şey düşünmemek o kadar saf temiz masum olmak istiyorum artık. Çünkü yapamıyorum olmuyor ne olursa olsun olmuyor neyi denersem deneyim hiçbir şey eskisi gibi bir anlam ifade etmediği için hiçbir önemi yada anlamı yok artık. Aşk sevgi bağlılık sözleri okudum içimden geçenleri bir yere aktarmak bir yere yazmak istedim. Ve karşıma bu site çıktı ve az da olsun rahatlamak yazarak bile olsun içimi dökmek oldukça rahatlattı beni. Bu kadar zor olmamalı sever iken acı çekilmez iki tarafa da acı çekmemesi mutlu olması güzel duygular olması gerekli zor olmamalı ama dediğim gibi emek çaba istiyor. O çabayı emeği göstermen gerek belki olur o saf temiz güzel zamanlara geri dönebiliriz. İnan ben senden daha çok istiyorum.

Kimine göre yalnızlık hastalıktır, kimisine göre de hasta olan kişilerden kaçıştır. Ama her ne olursa olsun sonuç yalnız olmaktır. Ben sensiz olmak yalnız olmak istemiyorum. Ne olursa olsun yanında olmak ne yaşarsak yaşayalım yine de seninle olmak istiyorum. Ve bunun olması için çaba gerekiyorsa göstereceğim emek gerekiyorsa harcayacağım. Çünkü sensiz olamam ben aşk sevgi bağlılık sözleri okuyunca bunları hissettim ve sizinle paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015