Mobil Menü:

Aşk Sevgi Arasındaki Fark - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Arasındaki Fark

Aşk sevgi arasındaki fark bence bana göre aşk yada sevmek farklı şeyler. Çünkü aşık oldun mu ondan başka bir şey düşünemezsin. Hata yapsa bile için yanan yana hatasını görmezsin. Ne olursa olsun ondan vazgeçemezsin.

Aşkta sevmekte aslında çok güzel duygular. Hani bir gün bana sormuştun aşık mısın seviyor musun ben sana cevap verememiştim. Şimdi cevap veriyorum aşkım sana aşığım hemde öyle aşığım ki bunu kelimeler anlatmaya yetmez. Senin yanında olunca heyecanlanıyorum. Sen yanımda iken bile seni özlüyor iken şimdi o bütün duygularım yarım kaldı. Anlamalıydım bir tanem beni sev hep sev dediğinde anlamlıydım. Gitmezsin diye düşündüm hep sana tam olarak sevgimi aşkımı gösteremedim. Keşke bütün duygularımı söyleyebilseydim. Saçının teline zarar geldi mi benim içimin yandığını gözünden akan bir yaşın benim için kıymetini dünyayı yok sayacağımı söyleyebilseydim. Ama şimdi keşke hepsini söyleseydim sana diyorum. Aşk sevgi arasındaki fark çok yok aslında ama var da aşık olmadan seversin ama gittiği zaman o kadar için yanmaz ama aşıksan o zaman için yanar hep mutlu olursun hep yanar için her an her saniye her gün aklından çıkmaz onu düşünür onu hayal edersin. Söz vermiştin ya sevgilim biz ayrılmayız biz birbirimize ait olduğumuz sürece kimseler bizi ayıramaz kimseler bizim aşkımızı bitiremez demiştin. Oysa şimdi bana bir elveda demeden gittin. Hemde çok uzaklara Annen bile beni teselli etmeye üzülme o şimdi melek oldu dedi. Ailende ki herkes beni teselli etmeye çalışıyor belki duymuyorsun beni belki duyuyorsun ama sana olan aşkım ölünceye kadar geçmeyecek. Ben sana kalbimi ömrümü vermiştim. Keşke bir veda etseydin keşke söyleseydin bana biliyorum üzülürüm diye söylemedin ama bilki şimdi üzülmedim yıkıldım. Hayattan kendimden vazgeçtim. Benim hayatım da ömrüm de canım da sendin. Şimdi elimden bana sormadan hepsini aldın.

Aşklar ölmez derler. Ama sen gitsen bile ben resimlerine bakıp o eski halimize bakıp yaşamaya sana tutunmaya çalışıyorum. O gülen gözlerini o kokunu özledim senin. İşte bence aşk sevgi arasındaki fark bu kadar büyük sadece seversin herkes sever ama aşk bir kez gelir ve gittiği zaman bile seni mutlu etmeye ayakta tutmaya çalışır. Özledim seni o sözünü tutamadın. Ama ben tutuyorum halen hayatımda kimse yok. Seneler yıllar geçse de bir ömür geçsede bulamam senin bana hissettirdiğin duyguları seninleyken olduğum zamanki mutluluğu başka kimsede bulamam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015