Mobil Menü:

Aşk Sevgi Anlamlı Sözler - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Anlamlı Sözler

Evet herkes hayatında bir kez aşık olup sevmiştir. Muhakkak bu duyguyu herkes yaşamıştır. İnsana ne kadar acı verdiğini de aynı zamanda mutluluk huzur verdiğini de herkes bilir sanırım. Aşk sevgi anlamlı sözler arasınız bir gün sabah kalkınca içiniz dolup taşar karmakarışık hissedersiniz ve o zaman kendinizi anlatacak anlamlı bir söz arasınız.

Bende bugün böyle bir durumdayım karmakarışık hissediyorum. Ne acı ne huzur bu bomboş hissediyorum. Neden böyle oldu neden geçtin gittin hani birbirimize söz vermiştik. Dün bütün gün huzurla yanında iken ne oldu da birden ayrılmalıyız dediğini halen anlayamadım. Çok düşündüm bende de bir hata oldu suç yaptım diye ama biliyorum çok sevdim sana çok bağlandım hayatımı ömrümü adadım. Ama ne yapayım çocukluğumdan beri seviyordum seni ve aşık olduğumu anlayınca geldim açıldım sende seviyorsun aşıksın zannettim. Öyleydinde gözlerine baktıkça anlıyordum nasıl hissettiğini çünkü seven insan aşık olan insan sevdiğinin gözlerine baktığında anlar hiçbir şey söylemese de konuşmasa da anlar. Ben anladığımı sanıyordum seni.Ben düne kadar her şey yolunda o kadar zor zamanlar geçirdik her şeyi birlikte aştık ama dün her şeyi bir anda bitirdin hiç bir şey anlamadım. Nerede o verdiğin söz hani ayrılmayacaktık ne olursa olsun birbirimizden vazgeçmeyeceğiz demiştin. Ama şimdi yoksun yanımda. Şimdi içim kalbim bomboş ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilemeden duruyorum öyle. Şaka yaptığını şu kapıdan çıkıp gelecekmişsin gibi geliyor bu şakaydı demeni bekliyorum öyle. Ama duydum ki bugün böyle bir şey olmayacak bir telefon geldi ve anladım o zaman başkasına gittiğini benimle birlikte iken de başkasını sevdiğini anladım. Duydum. Keşke o kadar yılın hatrına gelip bana açıkça söyleseydin senden bunu beklerdim. Benim tek hatam seni çok sevmek kalbimi gönlümü hayatımı sana bağlamak yine de sana hiçbir şey demiyorum yine de senden nefret edemiyorum kızmıyorum sen mutlu ol sevdiğim sen bensiz olmak istiyorsan bile yine de mutlu ol. Ben yaşadıklarımıza geçmişe tutundum tek kaldığım elimde onlar çünkü ben seni gerçekten seviyor ve aşıktı. Sevgi bu işte başkasına gitsen bile seni halen sevmek senin için halen mutlu olmanı istemek aşk sevgi budur. Aşk sevgi anlamlı sözler bugün okuduğumda çok anlamlı çok mantıklı geldi. Çünkü en azından içimi dökmeme yardım etti. Ben sözümü tutacağım sevdiğim sen tutamamış olsan dair ben tutacam.

Bu sana dair yazdığım son mektubum. Belki sana her gün yanımda olsan dair yazdığım mektuplar dururdur. Çünkü onlar sana olan hislerimin sana olan duygularımın bir ifadesi umarım durur. Ben sana ait her şeyi saklıyorum. Çünkü ben seni sevmekten sen ne yaparsan yap vazgeçmedim bu nedenden dolayı halen duruyor ve sözümü de tutacağım. Aşk sevgi anlamlı sözler beni bugün hiç olmadığım kadar kötü yaptı kalbim yüreğim bomboş hissediyorum. Ama zamanla iyileşeceğim bunu biliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015