Mobil Menü:

Aşk Sevgi Acı Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Sevgi Acı Sözleri

Aşka ve sevgiye dair acı sözler oldukça her yerde karşımıza çıkmakta. Ama asıl olan o sözleri okuduğunuzda veya dinlediğinizde kalbinizde gerçekten acı hissetmeniz. Bir kalp kırıksa ne olursa olsun tamiri yada o kalbe bir daha girmeye çalışmak oldukça zor olandır. Aşk sevgi acı sözleri beni artık okudukça çok etkileyen kalbimi yüreğimi acıtan bir sözler haline geldi.

Sevgilim bugün yoksun. Ve bir daha hiç olmayacaksın. Benim kalbimi hiç düşünmeden kırdın. Kırılır mı bensiz olur mu düşünmeden kırdın. Şimdi ne kadar uğraşırsan uğraş olmuyor. Senin çabanı her şeyi anlıyorum ama kalbim öne geçiyor söz geçiremiyorum kendime affet artık uğraşıyor desem de kalbim affetmiyor seni. Görüyorum ne kadar uğraştığını ne kadar sevdiğini pişman olduğunu görüyorum ama ben elimden bir şey gelmiyor ki bir kez kırıldı ne kadar birleştirmeye çalışırsan çalış hep izi kalacak bende o yara hiç bir zaman kapanmayacak bunu biliyorum ve hissediyorum. Oysa ben senden fazla istiyorum eskisi gibi olmak senin gözlerine bakmak seni sevmek seviyorum halen aşığım ama sana ama gel gör ki kalbim bunu reddediyor. Çünkü sen sevseydin yapmazdın bize bunu sen de benim kadar aşık olsaydın aşkımıza sevgimize değer önem verseydin yapmazdın. Sözümüzü aşkımızı hatırlar ve dururdun. Ama sen ne yaptın bana beni sevdiğini söylediğin zaman bile gidip başkasına da aynı şeyleri söyledin bu sevmek değil. Benim gibi seveni benim gibi senin gözlerine bakıp her duygunu anlayanı benim gibi hissedeni zor bulursun. Çünkü ben sana çocukluğumdan beri aşıktım. Daha küçük yaşta bile seni sevdiğimi biliyordum. Çocuksun ama anlamıyorsun işte. Aşk sevgi acı sözleri okudum bugün ve bana içimden geçen duyguları yansıttığını biraz olsun anlayabilmem için buraya ilan açmak içimi döküp rahatlamak istedim.

Şimdi ne kadar pişmanım dersen de pişman olduğunu görüyorum da ama benim elimden bir şey gelmiyor ne kadar gelmesini istersem isteyeyim gelmiyor. Keşke yazık etmeseydin aşkımıza sevgimize keşke seni ne kadar sevdiğimi değer verdiğimi ben aşkımıza tutunmuş çabalar iken anlayabilseydin.Bir gün aşk sevgi acı sözleri okuyup dinlersin içinde gerçekten yaşadığın pişmanlıktan ötürü değil de beni sever ve aşık olursan o zaman iyileşirim o zaman belki bende uğraşıp denerim kalbimin düzeltmeyi. Ne kadar izi kalsa da en azından birbirimizin sevgisi ve aşkı olduğu sürece üstesinden gelirim. Umarım anlarsın bir gün gelir ve anlarsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. dilerseniz facede Ertan olarak tanışalım.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015