Mobil Menü:

Arkadaş Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Arkadaş Arıyorum

Handan ben Kilis de yaşayan 27 yaşında bekar bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Kilis de ailem ile yaşıyorum aynı zamanda çalışarak aileme destek olmaya çalışıyorum. İçine kapanık sessiz bir mizacım var. Sanırım evcimen bir bayanım denebilir. Burada ciddi düşünen bir arkadaş aramak için bulunuyorum ve bu arkadaşlık ilanımı da bu nedenle oluşturuyorum. İşim ve ailem ile geçen tüm zamanımda sosyalleşecek, gezecek pek zamanım olmuyor. Bazı zamanlarda bunun için vakit ayırabilsemde sanırım evde zaman geçirmek beni daha mutlu ediyor.

Benim gibi evine bağlı, dışarda gezmektense evinde ailesi ile zaman geçirmeyi daha çok tercih eden ciddi düşünen yani evlilik düşünen bir bey arkadaş arıyorum. Kilis ve çevresinden olması öncelikli tercihlerim arasında yer almakta. Dürüstlük çok dikkat edeceğim bir diğer konu olacak. Ne kadar dürüst bir kişiliğe sahip olduğu ve ne kadar dürüst bir yaşantısı olduğu benim için karşımdaki bey de ilk dikkat edeceğim konulardan. Bunu anlamamın en kolay yoluda göndereceğiniz mesajlarda bana olan yaklaşımınızın ne derece dürüst olacağıdır. Maddi olarak yüksek beklentilerim yok sonuçta ben de çalışan bir bayan olarak çalışıp aileme destek olabilirim. Ancak bir sınır belirlemek gerekirse evliliğe hazır her beyde de olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek seviyede maddi gelire ve sürekli bir işe sahip olması benim ekonomik kriterlerimi karşılaması için yeterli olacaktır. Dış görünüş için elbette kriterlerim var ancak bu anda yazmak istemiyorum. Kişiliği ile beni etkileyen bir bey olur ise bunu ayrıca kendisine anlatmayı tercih ediyorum. Mesajlarınızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba ismim kadir 27 yaşında beybi face dedikleri tipten bir insanım yaşımı göstermem girişkenimdir her konuda açık ve net bir insanım tanışmak istersen kahve içmek istiyorum.

  2. senınle tanısmak ıstıyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015