Mobil Menü:

Arkadaşlık sohbet sitesi - Bayan Telefon Arkadaşı

Arkadaşlık sohbet sitesi

Merhaba ben cansu arkadaşlık sohbet sitesi ararken sitenize rastladım ve üyeliksiz ilan ekleyebileceğimi görünce bir şansımı denemek istedim. İlan eklemekteki amacım arkadaşlık ve sohbet şeklinde özetlenebilir. Şu ara sanırım biraz bunalımdayım ve birileri ile sohbet etmeye ihtiyacım var bazen siteler üzerinden de olsa insanın tanımadığı birileri ile arkadaşlık edip sohbet ederek içini dökmeye ihtiyacı oluyor.

Olayı sulandıranlar yazdıkları yorumlara yanıt bulamaycaklarına emin olabilirler. Buradaki amacım gerçekten seviyeli bir arkadaşlık ve sohbet. Diğer amaçlar ya da meraklılar beni ilgilendirmiyor. Ya 29 ve yazanların bay ya da bayan olmaları hiç önemli değil 29 ile 35 yaş aralığında olmaları ve çalışan insanlar olmaları özellikle tercihimdir. Keza bu şekilde aramızdaki yaşam ve kuşak farkını ortadan kaldırarak daha kolay sohbet edebileceğimizi düşünüyorum.

Bunlar dışında chat sitelerinde de olduğu gibi her bulduğuna yazan site müptelaları var ise boşuna ilanım ile ilgilenmesinler yanıt alamazlar. Gerçektende hayatımın şu döneminde o kadar gereksiz insan ve onlara bağlı sıkıntılar varken bunlarla uğraşmak istemiyorum. Tek amacım güzel bir sohbet edebilmek. Sohbet konusunu açmak gerekirse hayatın, gündelik koşturmacaların verdiği ağırlıklar ve beraberinde getirdiği sorunlara ilişkin sadece karşılıklı içimizi dökebileceğim bir arkadaşlık tek amacım. Seviyeli ve dürüstçe tanımadığım biri ile yapacağım sohbetin bana faydalı olacağına inanıyorum.

Aslına bakarsanız ilanıma yanlızca hemcinslerim olan kadınların yanıt yazmalarını isteyecektim ancak biraz düşündüğümde bazı olaylar ve sorunlar bir erkeğin bakış açısı ile bambaşka yorumlanabiliyor ve bu yorumlamaları da merakımdan erkekler de yazabilir. Ancak erkeklerin özellikle yazdıkları konusunda çok daha titiz olacağıma emin olabilirsiniz. İlanları gördüğümde çoğunun arkadaşlık üzerine olduğunu görünce dürüst beyleri bu kalabalıkta bulmak zor olacak gibi geliyor. Her ne olur ise olsun dürüst ve içten yorum yapanlar kısaca ilgi alanıma giriyor ve diğerleri beni ilgilendirmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm cansu hnm tnşlm numaram budur çagrı atman yeterli mehmet

  2. slm cansu hanım ben Eren yaşım 29 boy 1,82 nasılsnız iyisiniz inşallah ilanınızı okudum harbi bir bayansınız yani açık sözlüsünüz sizi yakından tanımak isterim bnde ist.da oturyom bekarım yalnız yaşıyorum kendi işimin patronuyum maddi sorunum yok tek sıkıntım yalnızlık ve sohbet edebileceğim bir hanımefendi arıyorum bnce o siz olabilirsiniz sanal aleme pek takılmıyorum o yüzden size numaramı bırakayım arayın yada çağrı bırakın ben ariyim sizi bekliyor olcam cansu hanım iyi günler

  3. Merhaba tamamen aynı fikirdeyim hatta birbirimizi gormesek daha iyi..kimseye kolay kolay guvenilmeyen bir çağda yaşıyoruz malesef o yüzden içimi doktugumde yarın öbür gün sorun çıksın istemiyorum o yüzden tanımadığım biri ile dert ve sohbet ortağı olmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim..

  4. Cansu ben murat senle tanışmak isterim. Sana yakın oturuyorum ve arkadaşlık sohbet sitesi ilanını çok beğendim.

  5. Merhaba Cansu hanım ilanınızı okudum. bende benzer düşüncelerde bir beyim ve mğmkğnse sizle konuşmak isterim. Mesajıma cevap vermenizi bekliyorum sabırsızlıkla. 30 yaşında ciddi düşünceleri olan bir beyim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015