Mobil Menü:

Arkadaşlık siteleri ücretsiz - Dul Bayan Arkadaş

Arkadaşlık siteleri ücretsiz

Merhaba ben Lale İzmir de yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım anlaşadık ayrıldık. Bu kısa süreli tecrübemden çocuk sahibi değilim.  Tecrübem dememdeki  neden bana çok şey öğretti. Örneğin insanlara güvenmek için artık daha çok neden arıyorum ve kolay kolay bir insana güvenemiyorum. İnternette bir arkadaşlık profili oluşturmamdaki  neden de daha çok kişiye ulaşarak gerçekten güvenebileceğim ve gerçekten dürüst bir beye ulaşmak istememdir. Ciddi niyetler ile bunları yazıyorum. Gerçekten güvendiğim biri ile evlenerek muylu bir yuva kurmayı istiyorum.

Aradığım beyden fazla bir maddi beklentim yok. Ailesine bakabilecek seviyede olması yeterli. Benim öncelikli kriterlerim karşımdaki beyin manevi dünyasına ilişkin durumu.  Kriterlerime uyan beylerin mesajlarını bekliyorum. Mesajlarınızda biraz kendinizden, alışkanlıklarınızdan bahsetmenizi rica ediyorum. Bunun dışında kalan mesajlara yanıt yazmayacağım son olarak bunu da belirtmek isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba. Çok şık görünüyorsun.

  2. Ben boğa burcuyum özellik lerim boğa burcuyum sahiplenirim kiskancim biraz sinirliyim 10 kere ararım bunları kabul etmekten ara 35 yas 176 kilo 77 gitar çalmayı severim babamın şirketinde calisiyor

  3. mrb istanbuldan bayan arkadaslar istiyorum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015