Mobil Menü:

Arkadaşlar Sitesi Seferihisar - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlar Sitesi Seferihisar

Merhabalar ben İzmir in Seferihisar ilçesinde yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Aslında benim aklımda bir arkadaşlık sitesi yoktu. Ancak nette bakınca bu arkadaşlık sitesini buldum ve diğer açılan ilanlara bakınca bende bir ilan açmak istedim. Bunun için de arkadaşlar sitesi Seferihisar ilanını açmak istedim.

Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün pek bir sosyal çevresi olmayan evinden işine gidip gelen bir bayanım. Haliyle dul olup da rahat olmak biraz zor oluyor. Maddi açıdan bir beklentim yok. Bu şekilde cevap verenlere de kesinlikle iletişim kurmam. Ciddi olgun bir bayanım. Yaşım 39 çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Aslında tekrar evlilik düşünmüyordum. Ancak olmuyor bekar olarak yaşamak özellikle dul tek başına yaşamak olmuyor. İnsanların gözünde yanlış bir izlenim oluyor. Bu nedenden dolayı da bir kez daha denemek evlenmek istedim. Ve bunun içinde arkadaşlar sitesi Seferihisar ilanını açmak istedim. Daha önce hiçbir arkadaşlık sitesinde bulunmadım. Bu ilk defa ve bu siteyi de nette dolaşır iken buldum. Ve benim gibi ilan açanları görünce bende bir ilan açıp bırakmak istedim. Belki şansım olur da hayatıma dürüst birisi girer diye düşündüm.

Benim gibi evlenmeyi düşünen evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İzmir de yaşıyorum ancak başka bir yerde de yaşayabilirim. Beni buraya bağlayan bir şey yok. Yani başka bir şehirde de yaşayabilirim. Yeter ki birbirimizi anlayalım ortak bir karara varabilelim benim için bu önemli olan. Arkadaşlar sitesi Seferihisar ilanıma cevap verecek beylerin cevaplarını beklerim. Lütfen ciddi evlenmeyi düşünen beylerin yazması benim için önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selam tanımak tanışmak isterim
    Size yakınım gezmeyi sporu hayatı tadında yaşamayı seviyorum umarım hayatı tadında güzellikleri ile yaşarız

  2. Düzgün temiz bayan Arkadaş arıyorum.

  3. Sizinle tanışmak isterim,seferihisardayım ,yaşım 48 ayrılalı 1 sene fakat boşanalı 2 ay oldu.siz bayanları tanımam cok geç ve acılı oldu,benimle olmasada tüm duygularınızı verebileceğiniz gerçek kişiyi bulmanız dileklerimle.

    1. Düzgün temiz bayan Arkadaş arıyorum.

    2. Düzgün temiz bayan Arkadaş arıyorum sizinle tanışmak istiyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015