Mobil Menü:

Arkadaş Tanışma Siteleri - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Tanışma Siteleri

Artık günümüzde herkes arkadaşlık sitelerine veya arkadaş tanışma siteleri bakıyorlar katılıyorlar veya kendilerine düşüncelerine uygun bir arkadaşla tanışmak konuşmak istiyorlar.

Ve günümüzde o kadar çok arkadaşlık siteleri var ki bunların arasında kendimize uygun bir arkadaş tanışma siteleri bulmak biraz zor olabilir. En azından benim açımdan zor oldu.Bu siteyi bulmadan önce bir çok arkadaşlık sitelerine baktım. Ancak hiçbiri beni hem görüntü tarz açısından hem de içerik bakımdan memnun etmedi. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve burası biraz daha bana uygun geldi düşüncesi ile de buraya ilan açmak istedim. Ben yaşım 39 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak eşimi trafik kazasında kaybettim. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Onunla bilikte Balıkesir de yaşıyorum. Yalnız yaşayan çalışan ailesi çocuğu ile ilgilenen dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Aslında tekrar evlilik düşüncesi yoktu kafamda ancak çevremin baskısı ve dul bir bayan olarak yaşamak da oldukça zor olduğundan bu maddi anlamda bir zorluk değil manevi açıdan bir zorluk olduğundan dolayı da evlilik düşünmeye başladım. VE kendim için uygun olacağını düşündüğüm bir bey bulabilmek için de bu gibi tanışma arkadaşlık sitelerine bakmak istedim.Ve içinde en uygun bulduğum bu siteye ilan açmak istedim.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı evlilik düşünen yaşı 39-48 arasında olan evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olabilir.Maddi anlamda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Dürüst, kibar, nazik, anlayışlı ve tekrar evlilik düşünen benim gibi evine ailesine bağlı gece hayatı olmayan ve kötü bir alışkanlığı olmayan ve arkadaş tanışma siteleri bakan bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015