Mobil Menü:

Arkadaş Sohbet Siteleri - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Sohbet Siteleri

Merhabalar ben aslında arkadaş sohbet siteleri bakmıştım. Evet bir çok arkadaşlık siteleri özellikle tanışma sohbet siteleri var. Ama bana uygun gelmedi. Çünkü sahte hesapların bulunduğu bu ortam da bulunan herkes bilebilir. Ancak bu şekilde bir site bulunca bu bana biraz da güven verici geldi ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ben 26 yaşında bekar ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü henüz düşünmüyorum böyle ciddi bir ilişki. Evimle ailem ile ilgilenen pek sosyal bir hayatı olmayan işinden evine gidip gelen bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim böyle dışarıda gezen bir sürü arkadaşı olan bir bayan değilim daha çok içine kapanık bir bayanım. Benim için aile daha önemli ve öncelikli oldu. Hayatım boyunca böyle oldu. Ancak artık biraz sosyalleşmek yeni insanlar tanımak ve sohbet etmek istediğimden dolayı da ve bunun için uygun bir yer olarak arkadaş sohbet siteleri düşündüm. Ancak buralarda bana o kadar samimi bir ortam gibi gelmedi ve bunun için biraz daha samimi gelen bu arkadaşlık sitesine ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Maddi bir beklentim yok bu şekilde yaklaşanlara da kesinlikle cevap vermem. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evcimen, çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım.

Benim istediğim sohbet edecek konuşacak benim gibi yeni insanlar tanımaya açık olan samimi dürüst güvenilir bir arkadaş arıyorum. Bayan veya erkek olabilir. Özel durumu beni ilgilendirmez yani evlenmiş ayrılmış olması veya bekar olması beni ilgilendirmez. Benim istediğim sohbet edecek konuşacak benimle arkadaş olabilecek bir arkadaş arıyorum. Yaşı 25-35 arası olan arkadaşlık kurmak yada benim gibi arkadaş sohbet siteleri bakan ve aradığını bulamayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015