Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Üye Olmadan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Üye Olmadan

Arkadaşlık siteleri artık çok yaygınlaştı ve insanların çoğu vakitlerini burada bu gibi arkadaşlık sitelerinde harcıyor. Günlerin zamanların çoğunu burada arkadaşlık kurmak edinmek yada evlilik düşündükleri için burada vakit geçiriyorlar. İşte bende bu şekilde ilan açmak istemiştim ancak daha çok arkadaş sitesi üye olmadan ilan açabileceğim yada kayıt olabileceğim bir site arıyordum.

Ve karşıma da bu arkadaşlık sitesi çıktı ve içeriğine benim gibi ilan açan arkadaşların yada diğer ilanları okuyunca gayet güzel bir yer gibi geldi. Ve bende burada kendimi tanıtmak ve arkadaş sitesi üye olmadan ilan açabileceğim bir yer olduğunu düşündüğüm için ilanımı açmak istedim. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ailesi ile birlikte Samsun da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü hem kendimi hazır hissetmiyorum hem de karşıma gerçekten evlenebileceğim bir bayan çıkmadı. Bu nedenden dolayı da düşünmedim. Yaşım 26 bekar ve çalışan dürüst saygılı samimi nazik kibar olgun bir bayanım. Benim istediğim yada bu ilanı açma nedenim kendime uygun sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Maddi bir beklentim yok sadece arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak yeni insanlarla tanışmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi düşünen amacı arkadaşlık ve sohbet olan yeni insanlarla tanışmak isteyen yaşadığı yer önemli değil veya evlenmiş ayrılmış da olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Önemli olan birbirimize karşı dürüst olmak saygılı olmak ve güvenmek diye düşünüyorum. Bayan veya erkek arkadaş olabilir. Amacı benim gibi olan aynı şeyleri düşündüğüm ve arkadaş sitesi üye olmadan ilanımla ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015