Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Ücretsiz - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Ücretsiz

İyi günler ben aslında ücretsiz ilan açabileceğim yada kayıt olabileceğim bir arkadaşlık sitesi bakıyordum. Ve sizin de bildiğiniz gibi bu şekilde de olan bir sürü siteler var ancak güvenebileceğim bir site arar iken bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya arkadaş sitesi ücretsiz ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Yaşım 45 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bakımlı kendine özenen bakan bir bayanım. Çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Edirne de yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık ve bu evliliğimde çocuk sahibi değilim çünkü kısa sürdü evliliğim ve ayrılmaya karar verdik. Ve o zamandan sonra da evlilik düşünmedim. Ancak artık yalnız olmak istemiyorum. Bende beni seven aşık olduğum bir eş bulmak evimde ailemde mutlu olmak istediğim aileye yuvaya kavuşmak istediğimden dolayı arkadaş sitesi ücretsiz ilanını açmak ve burada kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Bu amaçla da bu ilanı açmıyorum bu yüzden bu şekilde yaklaşan kim olursa olsun cevap vermem. Dürüst saygılı bakımlı kendine özenen sıcak kanlı samimi bir bayanım. Benim için tanışacak olan beylerin yada ciddi düşünen beylerin nerede yaşadığını bir önemi yok çünkü insan sevdikten sonra sevdiği kişi yanında olduktan sonra ister ucra bir yerde yaşasın ister bamabşak bir yerde yaşasın hiç önemli olmaz. Çünkü sevdiği mutlu olduğu kişi yanındadır diye düşünüyorum.

Benim gibi düşünen ciddi evlilik düşünen hayat arkadaşı arayan evini ailesini önemseyen düşünen bu şekilde mutlu olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir ilgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Ciddi düşünen saygılı dürüst yaşı 45-50 arası olan ve arkadaş sitesi ücretsiz ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015