Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Tavsiye - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Tavsiye

Aslında uzun süredir bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Daha sonra bir arkadaşım var ve uzun zamandır bir arkadaşlık sitesinde takılıyordu. Ve bende bu konuyu ona açmak benim de bir arkadaşlık sitesi aradığımı söyledim. Ama nette o kadar arkadaşlık siteleri ve buna dair bir sürü site olduğundan ve bunların için de hangisinin daha iyi olduğunu bilmediğimden dolayı ben de arkadaşımdan arkadaş sitesi tavsiye almak istediğimi söyledim.

Kendisi uzun zamandır bir arkadaşlık sitesinde bulunuyordu. O da bu site idi. Ve bende aradığımı söyleyince bana tavsiye olarak bu arkadaş sitesi tavsiye etti. Ve bende uzun zamandır arıyordum ve ilk defa bir arkadaşlık sitesine katılacağım için hangisinin daha uygun olduğunu bilemediğimden dolayı onun dediğine veya kullandığı bulunduğu siteye bakmak istedim. Ve bakınca bu site benim için uygun gibi gözüktü pek anlamam ama en azından yorumlarına ve diğer ilan açan kişilere bakınca benim gibi düşünen ve evlilik arayan kişilerin bulunduğunu görünce burası olur diye düşünerek buraya ilan açmak istedim. Ben 33 yaşında bekar bir bayanım. Yalnız yaşıyorum Bursa da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık.Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Bu evliliğimden çocuğum yok kısa süren bir evlilik oldu. Maddi bir beklentim yok. Bunun için ilan açmıyorum ve bu gibi beklentilerle yada tekliflerle yaklaşan kişilere de kesinlikle cevap vermem. Benim amacım evlilik ancak tabi ki birisi ile tanışmak konuşmak önemli. Önce arkadaşlık gelir sonra uyum sağlayabilirsek ve birbirimizi tanıya bilirsek evlilik düşünebiliriz.

Benim gibi evlilik düşünen yaşadığı yer önemli değil evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir benim için sıkıntı olmaz. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Arkadaş sitesi tavsiye üzerine buraya ilan açıyorum umarım unuttuğum bir şey yoktu. Varsa bana özelden sorabilirsiniz. İlgilenen evlilik düşünen yaşı 33-38 arası olan maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015