Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Samsun - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Samsun

İyi günler ben Samsun da ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce severek erken yaşta bir evlilik yaptım. 18 yaşında ancak yanlış kişi olduğunu çok daha sonradan öğrendim. Ve ayrıldık. Benim amacım aslında arkadaş sitesi Samsun ile ilgili olan ilanlara bakmaktı.

Bir arkadaşlık sitesine kayıt olmak yada üye olmak yada bir ilan açmak gibi bir düşüncem yoktu. Nette gezer iken çok gördüm ve bir bakmak istedim sadece ve bu yüzden de arkadaş sitesi Samsun ile ilgili olanlara bakınca da bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve bana gayet mantıklı geldi ve diğer ilan açan arkadaşlara da bakınca ve gelen yorumlara da bakınca gayet seviyeli ve uygun bir site olduğunu gördüm ve bir tane de ben ilan açıp bırakmak istedim ve işte buradayım. Yaşım 29 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce evlilik yaptım ancak dediğim gibi yanlış bir seçimmiş ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı bir bayanım. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Maddi bir beklentim yok ve bu yüzden böyle cevap verenlere kesinlikle cevap vermem. İlk önce ne kadar arkadaşlık için açsam da ciddi evlenmeyi düşünen bir bey arıyorum. Ve bunun için de evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen bir bey arıyorum.

Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Samsun da yaşamak isterim ama olmazsa da benim için sıkıntı olmaz. Evlendikten sonra çalışmak isterim. Kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan dürüst saygılı kibar nazik bir bey arıyorum. Maddi açıdan bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Gerisini birlikte çalışır yaparız ve benim de evime aileme katkım olur.Arkadaş sitesi Samsun ile ilgili ilanlara bakan evlilik düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba hanımefendi nasılsınız iyi misiniz sizinle tanışmak arkadaş olmak istiyorum kabul eder misiniz

  2. Merhaba Hnm efendi ciddi güzel iyi birisi olduğunuz aşikar bende güvenip sevebileceğim iyi bir hanımla hayatımı ciddi anlamda birleştirmek istiyorum Samsun’da yım şu an istanbulluyum emekliyim ararsanız görüşebiliriz Teşekkür ederim Saygilarimla.

  3. aynı şehirdeyiz tanışmak isterseniz tanışalım cevap bekliyorum sizden.

  4. merhaba bende samsunda oturuyorum eşimden ayrıldım kendi evimde oturuyorum çocuk yok kamuda memur olarak çalışıyorum ciddi düşünürseniz tanımak istiyorum arayın lütfen görüşelim yalansız dürüst sıcak bir yuva kurmak istiyorum sigara alkol hiç kullanmadım.

    1. merhaba gerçekten cidi olarak sıcak bir yuva kurmaksa ben gibi niyetin arayın görüşelim kısmetse olur samsun merkezde oturuyorum bende kamuda memurum.

  5. selam arkadaş olalimmi.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015