Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Kayseri - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Sitesi Kayseri

İyi günler ben Kayseri de yaşıyorum. Ve bu yüzden de Kayseri ye özgü olan bir arkadaşlık sitesi bakıyordum. Ancak pek bulamadım aslında buldum da benim aradığım tarzda değildi. İşte bu nedenden dolayı da bu arkadaşlık sitesine arkadaş sitesi Kayseri ilanını açmak istedim.

Yaşım 33 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir beyim.Daha önce anlaşmalı olarak bir evlilik yaptım kağıt üzerinde bir evlilik yaptım. Dediğim gibi normal bir evlilik değildi. Kağıt üzerinde olan bir evlilikti. Bu yüzden sayılır mı bilemedim ama ben yine de söylemek istedim. Maddi konuda bir sıkıntısı olmayan ailesine evine karşı saygılı olan kibar, nazik, dürüst, anlayışlı bir beyim. Çalışan ve ailesine yardım eden maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Benim bu ilanımı açmak istedim çünkü artık evlilik ciddi bir evlilik yuva kurmak istiyorum. İşte bu yüzden de arkadaş sitesi Kayseri ilanını açmak istedim. Bu yüzden de kendimi tanıtarak ne istediğimi söyleyerek bu ilanı açmak benim için de uygun olur düşüncesi ile bu ilanı açmak istedim. Kötü bir alışkanlığım yok veya gece hayatım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşi ile ilgilenen bir beyim. Evlendikten sonra Kayseri de yaşamak isterim ki çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım var onu bozmak istemiyorum.

Bu nedenden dolayı zaten arkadaş sitesi Kayseri ilanını açmak istedim. Benim gibi evlilik düşünen hayat arkadaşı arayan bu konuda ciddi olan bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 28-33 arası olan evlenmeyi düşünen bekar veya daha önce evlilik yapmış ayrılmış da olabilir ve çocuğu olması da benim için sorun olmaz. Dürüst, saygılı, samimi, evini ailesini düşünen ve bu konuda ciddi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015