Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Karataş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Sitesi Karataş

Merhabalar ben Adana Karataş da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Benim amacım ciddi bir konu olduğu için kendime uygun bir site bakıyordum ancak arkadaş sitesi Karataş baktım tabi bir sürü siteler var ancak bir siteye girip birisine cevap vermektense kendi ilanımı açabileceğim bir site aramak daha uygun geldi benim için.

Yaşım 33 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü iş ailem derken kendime ait bir yuva kuramadım ve hem de aynı zamanda ciddi düşünebileceğim gerçekten beni sevdiğine önemsediğine inandığım kimse olmadı hayatımda bu nedenden dolayı da evlilik düşünemedim. Ancak artık evlenmek ben de tıpkı yaşıtlarım gibi kendi ailemi yuvamı kurmak istediğim için bu arkadaş sitesi Karataş ilanını açmak ve buraya kendimi tanıtmak istedim. Çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bayanım. Dürüst,saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün evine ailesine bağlı bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim evi ve ailesi ve belli bir arkadaş çevremden başka bir sosyal hayatım yok. Daha çok evin ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı ciddi düşünen bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok.

Sadece sevgi, saygı, anlayış benim gibi evini ailesini düşünen saygılı düşünceli ailesini evine bağlı dürüst, kibar, nazik bir bey arıyorum. Evlilik düşünen ve bu konuda ciddi olan bir bey olması benim için önemli. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan maddi konuda bir beklentim yok evine ailesini bakabilsin benim için yeterlidir. Ve evlendikten sonra bende çalışmak isterim ki aileme destek olmak isterim. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir bunlar benim için sorun olmaz önemli olan birbirimizi anlayabilmek hayattan aynı şeyleri beklemek benim için bunlar önemli. Yaşı 33-38 arası olan beylerin ve arkadaş sitesi Karataş ilanıma cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015