Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi İzmir - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi İzmir

Merhabalar ben İzmir de yaşayan bekar bir bayanım. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Aslında bu ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açmakta bulunuyorum. Daha önce herkesin bildiği sosyal medyalarda hesabım var ancak bir arkadaşlık sitesi olarak ilk defa böyle bir siteye ilan açıyorum o yüzden eksiklerim olursa kusura bakmayın. Ben aslında arkadaş sitesi İzmir ile ilgili sitelere bakıyordum.

Ancak haliyle bir sürü arkadaşlık sitesi var ve ilk defa katılacağımdan dolayı da doğru ve güvenilir. bir site arıyordum ve bu site bu konuda benim için daha uygun geldi. En azından bu şekilde düşündüm. Ben bekar hiç evlenmemiş ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. İzmir de yaşıyorum. Yaşım 26 bekar çalışan ailesi ile birlikte olan ailesini seven bir bayanım. Benim amacım aslında evlilik değil bunu da belirtmek isterim ki sonradan yanlış bir anlaşılma olmasın. Benim istediğim arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim yeni insanlarla tanışmak için bu arkadaşlık sitesine arkadaş sitesi İzmir ilanını açmak istedim. Amacım arkadaşlıklar kurmak yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak istiyorum. İleri de kurduğum arkadaşlıklarla yüz yüze de tanışmak konuşmak isterim. Bunun için de bunu da belirtmek istedim. Dürüst saygılı samimi, kibar ailesini düşünen seven arkadaşlık dostluk kurmak isteyen bir bayanım. Benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen yeni insanlarla tanışıp arkadaşlık kurmak isteyen arkadaşlar arıyorum.

Benim gibi düşünen amacı arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak olan sohbet etmek dertleşmek isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. Benim için tek şey dürüstlük ve güvendir ve saygıdır. Bunlar olduktan sonra her yaştan kişi ile konuşabilirim ama yine de çok büyük olmazsa sevinirim çünkü kendi yaşıtlarım da olan yada yakın olan kişilerle daha iyi sohbet edebilirim diye düşünüyorum. Amaç arkadaşlık ve sohbet etmek olmalı. Maddi bir beklentim yok bu şekilde yaklaşanlara da kesinlikle cevap vermem. Arkadaş sitesi İzmir ilanımla ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba.

  2. merhaba eğer sizede arzu eder kabul buyurursanız tanışmak isterim.
    Güneşin doğuşunda ilk ışınları hep sizinle olsun.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015