Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi İstanbul - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Sitesi İstanbul

Merhabalar ben İstanbul da yaşayan yalnız bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var annesi ile birlikte yaşıyor. Tabi her şeyi ile ilgileniyorum ve elimden geldiğince yardımcı oluyorum. Hafta sonları da benimle birlikte kalıyor. Ben aslında bu yalnızlığımda bana arkadaşlık yapacak arkadaşlık kurabileceğim arkadaş sitesi İstanbul ile ilgili ilanlara bakıyordum.

Ancak bunların için de birçok ilan sitesi yada arkadaş sitesi İstanbul ile ilgili siteler olsa da pek onlar ilgimi çekmedi. İşte bu nedenden dolayı da bu konuda kendi ilanımı açmak ve konuşmak istedim. Çalışan saygılı bekar dürüst, nazik, kibar, bir beyim. Yaşım 41 İstanbul da yaşayan bekar yalnız bir beyim. Şu anlık tekrar evlilik gibi bir düşüncem yok. Ama arkadaşlık yapabileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş aradığım için de bu konuda bu ilanı açmak ve kendime göre bir ilan açmak istedim. Bu ilanımla ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum.

Benim gibi yalnız olan maddi amaç için değil de beni ben olduğum için yaklaşan bayan bir arkadaş arıyorum. Bunun için de ben de bu arkadaş sitesi İstanbul ile ilgili bir ilan açmak ve arkadaş edinmek yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek istediğim için bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak ve konuşmak ve sohbet etmek istediğim için kendime uygun bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba, Profilinize burada rastlamak büyük bir onur. Kalbimi Sevgiyle doldurabilecek çok tutkulu, dürüst, şefkatli, güvenilir ve sevgi dolu bir adam arıyorum. lütfen bana yazabilir misin daha fazla giriş için.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015