Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Hollanda - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Sitesi Hollanda

İyi günler ben Hollanda yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık.Ve bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. 37 yaşında bekar bir beyim. Aslında ben arkadaş sitesi Hollanda ile ilgili arkadaşlık siteleri bakıyordum.

Ancak pek ilgimi çeken bir arkadaşlık sitesi bulamadım ve bu nedenden dolayı da arkadaş sitesi Hollanda ile ilgili arkadaşlık ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak istedim. Ben yabancı bir ülke de yaşadığımdan dolayı benimle arkadaşlık edecek sohbet edecek bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine düşkün ailesine düşkün bir beyim. Yaz tatillerinde Türkiyeye gelip tatil yapmaya çalışırım. Bunun için de bu ilanı açmak istedim. Oraya geldiğimde de görüşebileceğim ayrıca benimle Hollanda da iken de arkadaşlık yapmak isteyen bir arkadaş aradığım için bu ilanımı açmak istedim.

Benim gibi yurt dışında yaşayan veya Türkiye de yaşayan da olabilir. Arkadaşlık yapmak konuşmak sohbet etmek isteyen bekar bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, sohbet etmeyi seven yeni insanlarla tanışmak isteyen ve arkadaş sitesi Hollanda bakan veya ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015