Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Hatay - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Sitesi Hatay

İyi günler ben Hatay da yaşayan yalnız bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık.Bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de büyüdü biri evli yaşıyor diğeri de okuyor bu gün yarın oda evlenir kendine ait bir yuva aile kurar.Ben aslında arkadaş sitesi Hatay ile ilgili bir ilan sitesi bakıyordum.

Ancak pek çok site olmasına rağmen ben bu konuda kendime uygun bir site bulamadım ve bu nedenden dolayı da kendime uygun bir arkadaşlık sitesi aramaya karar verdim.Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya arkadaş sitesi Hatay ilanını açmak istedim. Yaşım 48 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Ben evine eşine düşkün bağlı vakit geçirmesini seven bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Neyim var yoksa evim ve ailemdir benim için önemli olan. Benim bu ilanı açma nedenim kendime hayatıma uygun bir hayat arkadaşı aradığım için yani evlenmek istediğim için evlilik düşündüğüm için bu ilanı açmak istedim. Eğer olursa evlendikten sonra Hatay da yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve her şeyim burada bunu bozup başka bir yerde düzen kurmak istemiyorum.

Benim gibi evlilik düşünen ciddi olan ve bu nedenden dolayı arkadaş sitesi Hatay ile ilgili ilanlara bakan ve evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven sahip çıkan ve evlenmeyi düşünen ve Hatay da yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-48 arası olan çalışmayan evi ile ilgilenmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015