Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Diyarbakır - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Sitesi Diyarbakır

İyi günler ben Kerem Diyarbakır da yaşayan bekar bir beyim. Yalnız yaşıyorum. Yaşım 45 bekarım çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Benim aradığım aslında arkadaş sitesi Diyarbakır yaşayan bayanların açtığı ilanlara yada site arıyordum ancak pek bulamayınca bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Aslında pek bulamadım da değil buldum ancak istediğim gibi olmadı ve aradığımı bulamadım ve bunun için de arkadaş sitesi Diyarbakır ilanını açmak ve kendimi tanıtmak ve bana yazacak bayan arkadaşları beklemek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Ben ailesine düşkün vakit gerçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenmesini seven maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Daha önce ki evliliğim olmadı anlaşamadık hayattan beklentilerimiz çok ayrı olduğuna karar verdik ve ayrıldık. Ancak bundan sonra ki ilişkimde yada hayatıma girecek bayan arkadaştan tek istediğim evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven benimle ilgilenecek evine ve ailesine bağlı dürüst saygılı bir bayan arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim .

Yaşı 40-45 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir dürüst evine bağlı saygılı samimi maddi konuda beklentisi olmayan evlenmeyi düşünen ve arkadaş sitesi Diyarbakır bakan yada Diyarbakır da yaşamayı düşünen bir bayan arkadaş arıyorum ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015