Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Bursa - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Sitesi Bursa

Artık nerede yaşadığının bir önemi olmadan herkes arkadaşlık siteleri açmakta veya arkadaşlık sitelerine bakmakta. Ve günümüzde bu arkadaşlık siteleri o kadar yaygın olmakta ki insanlar artık dışarı da ki hayat yerine bu gibi yolları tercih ediyorlar. Ve kendilerini daha çok içine kapanık hale getiriyorlar.İşte bende bunun için arkadaş sitesi Bursa ile ilgili ilanlara bakar iken.

Yada arkadaşlık sitelerine bakar iken ben de kendi adıma bir ilan açsam nasıl olur diye düşünmeden edemedim. İşte bunun için de bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 33 bekar çalışan evini ailesini düşünen bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım. Ben evlilik düşünmüyorum. Sadece amacım arkadaşlık kurmak sohbet etmek konuşmak dertleşmek yeni insanlarla tanışmak istediğim için arkadaş sitesi Bursa ile ilgili ilanlara bakıyordum. Ve bu amaç doğrultusunda da bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak uygun gözüktü. Hayatında herkes bir şeyler den sıkılır ve bunları değiştirmek ister kimisi alışkanlıklarından kimisi hayatın kendisinden kimisi yalnızlığından sıkılır ve yenilikler arar hayatında kendisini mutlu edecek yenilikler arar. Bazen bunlar alış veriş olur bazen başka bir yere gitmek olur benim de kendime aradığım yenilik bu biraz kendimi yalnızlığımı düşünmektense başka insanlarla konuşmak belki bana iyi gelir diye düşündüm ve bu ilanımı açmak istedim.

Bunun için de arkadaş sitesi Bursa ile ilgili ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi arkadaş edinmek sohbet etmek isteyen bayan veya erkek olabilir. Yaşı çok büyük olmazsa sevinirim her yaştan insanla konuşurum. Maddi bir beklentim yok umarım kendimi anlatabilmiştirim ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. suriyeli bayanla tanışmak istiyorum.

  2. Merhaba tatlı bayan sizinle tanışmak isterim yaşım 24 bursada ikametgah yapıyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015