Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Arıyorum - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Arıyorum

Merhabalar ben arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak ve olursa ileriye doğru bir ciddi ilişki aradığım için buna uygun arkadaş sitesi arıyorum ve aradığım siteye en azından düşünceme uygun site olarak burayı buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ben bekar Kırşehir de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bazen insan hayatında yanlış kararlar veriyor ve bunun arkasında durmak gerekiyor. Benim yanlış kararım da ailem istemediği halde evlenmek oldu ve gerçekten hak verdim çünkü olmadı sevgi aşkta insanı bir yere kadar götürebiliyor ve sonrası işte benim gibi hüsranla sonuçlanıyor. Bir kişi ne kadar uğraşırsa uğraşsın o kişi doğru olmadıktan sonra çabalamanın düzelecek diye beklemenin bir anlamı olmuyor ben çok çabaladım ama tek başına olmuyor dediğim gibi ve en sonunda ayrılmaya karar verdik. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim çünkü bazı nedenlerden ötürü olmadı çoçuğumuz şu anda da düşünüyorum olsa mı daha iyi olurdu olmasa mı daha iyi olur muş diye ama yine de kader deyip geçmek en iyisi sanırım. Çünkü en azından bu kadar kendimi yalnız kimsesiz hissetmezdim ama çocuğum olsa da her şey benim açımdan daha zor olurdu galiba. Neyse fazla uzatmaya gerek yok. Bunları yazmak ve kendimi açıklamak ve arkadaş edinmek ve olursa ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bey aradığım için arkadaş sitesi arıyorum bunun için en uygun olarak da burası benim için uygun gözüktü ve buraya ilan açmak istedim. Yaşım 38 bekar çalışan maddi konuda bir beklentisi olmayan bir bayanım.

Beni anlayacak dinleyecek her zaman yanımda olacak beni anlayacak bir arkadaş istiyorum şu anlık ama olursa da ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bey de olması benim için de iyi olur. Bekar evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşadığı yerin de bir önemi yok çünkü bir insan sevdikten sonra her yerde yaşar önemli olan sevdiği kişinin yanında olmasıdır diye düşünüyorum. Evine ailesine düşkün dürüst saygılı kibar anlayışlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey aradığım için buna uygun olarak da arkadaş sitesi arıyorum ve burada kendi düşünecelerimi açıklamak istedim. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015