Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Almanya - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Sitesi Almanya

İyi günler ben Almanya da yaşayan bekar yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik kurdum ancak anlaşamadık ve boşandık. Benim istediğim bir ömür boyu yanımda olacak her zaman beni anlayan dinleyen yanımda olmak isteyen her şeyi birlikte yapabileceğim bir bayan arkadaş istediğim için arkadaş sitesi Almanya ile ilgili ilanlara bakmak istedim.

Bunun için de bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun geldi. Çünkü arkadaş sitesi Almanya ile ilgili ilanlara bakar iken oralarda benim gibi insanlar olduğunu gördüm. Ancak çoğu yabancı olduğundan dolayı ve ben böyle bir şey istemediğim den dolayı da bu arkadaşlık sitesi benim için daha uygun geldi. Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi niçin ilan açtığımı söylemek istedim. Yaşım 42 bekar çalışan Almanya da yaşayan bekar bir beyim.Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evlendikten sonra da Almanya da yaşamayı düşünüyorum. Bunun için de kendime uygun hayatıma uygun bir bayan arkadaş arıyorum. Önce ki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Anlaşamadık ve ayrıldık. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, kültürlü, anlayışlı eşine saygı duyan hayatı seven bir beyim. Eğlenmesini gezmesini severim. Ancak bunları tek yapmak istemiyorum. Eşim olsun yanımda onunla birlikte gezip eğlenmek isterim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur.Bakımlı ve düzenli bir beyim. Kendine bakan ailesine bakan ilgilenmesini seven bir beyim.

Benim istediğim yada bu arkadaş sitesi Almanya ilanını açma nedenim benim gibi düşünen ciddi düşünen ciddi bir ilişki arayan ve evlenmek isteyen bayan arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim.Yaşı 35-42 arası olan evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir çocuğu olması da benim için sorun olmaz. Almanya da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur. Dürüst, saygılı, samimi, bakımlı bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Ciddi düşünen evlilik düşünen hayatında mutlu olmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015