Mobil Menü:

Arkadaş Sitesi Afyon - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Afyon

İyi günler ben aslında arkadaş sitesi Afyon ile ilgili siteler arıyordum ve bu arkadaşlık sitesini gördüm veya buldum ve ilgimi çeken bir site oldu. İşte bende bu nedenden dolayı buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben aslında evlilik düşünmüyorum bunun için açmıyorum bunu belirtmek isterim ki sonradan yanlış anlaşılma olmasın.

Benim amacım arkadaşlık kurmak tanışmak sohbet etmek yeni insanlar tanımak için arkadaş sitesi Afyon arıyordum ve bu arkadaşlık sitesi de benim için çok uygun geldi. İşte bu nedenden dolayı da buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 33 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine düşkün bir bayanım. Hiç evlilik yapmadım ve düşünmüyorum da en azından şu anlık bu şekilde ciddi bir düşüncem yok. Ben daha çok arkadaşlık kurmak tanışmak yeni insanlarla tanışmak için buraya ilan açmak istedim. Afyon da yaşıyorum. Buradan veya yüzyüze görüşebileceğim gerçekten bir arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum bunun için de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim gibi arkadaşlık kurmak tanışmak yeni insanlarla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen ve biraz olsun vakit geçirmek isteyen benim gibi düşünen bayan veya erkek arkadaşlar arıyorum bunun için de arkadaş sitesi Afyon ile ilgili ilanım ilgisini çeken benim gibi düşünen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015