Mobil Menü:

Arkadaş Siteleri Uygulamaları - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Uygulamaları

Merhabalar ben arkadaş siteleri uygulamaları bakıyordum. Ancak pek fazla bir seçenek bulamadım. Aslında var ama ben uygun olarak bulamadım ve bunun için de bu ilan sitesine ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Yaşım 28 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ailem ile birlikte Bursa da yaşıyorum. Eğlenmesini arkadaşlığı samimiyeti severim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Daha önce hiç bir arkadaşlık sitesinde bulunmadım. Ancak bir çok yerde karşıma çıktı ve bende arkadaş siteleri uygulamaları bakmak istemiştim. Ama dediğim gibi bir çok uygulama olsa bile kendime uygun bir uygulama bulamadım. Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilanımı açmak istedim. Benim amacım arkadaşlık kurmak. Evlilik düşünen bir bayan değilim bunu da belirtmek isterim ki sonradan yazan kişilere karşı haksızlık yapmak yada boşuna ümit vermek istemem. Benim istediğim arkadaşlık sohbet etmek konuşmak dostluk kurmak istediğimden dolayı böyle bir arkadaşlık sitesine katılmak istedim. Bayan veya erkek olabilir. Amacı benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek olan yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanan kişiler olmasını isterim. Maddi bir amaç için bu ilanı açmıyorum. Zaten öyle bir bayan da değilim.

Bu şekilde yaklaşanlara kesinlikle cevap vermem. Benim istediğim arkadaşlık kurmak sohbet etmek konuşmak yeni insanlar yeni kişiler tanımak hayatıma sokmak istediğim için bu arkadaş siteleri uygulamaları bakıyordum. Bu şekilde arkadaşlık kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015