Mobil Menü:

Arkadaş Siteleri Erkek - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Erkek

İyi günler ben aslında kendime uygun bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Ve artık günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi bulunuyor ve her gün daha da çok artmakta. Ben de bunun için arkadaş siteleri erkek arkadaş bulabileceğim güvenilir bir site arıyordum ve bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ve bu siteye kendime ait bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 24 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan Samsun da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım bekarım kendini bilen kendine karşı saygısı olan dürüst saygılı samimi sıcak kanlı arkadaş canlısı bir bayanım. Evime aileme oldukça düşkün bir bayanım. Ciddi bir ilişki düşünmüyorum şu anlık aklımda bu şekilde bir düşünce yok bunu da belirtmek isterim. Sadece düşündüğüm arkadaş siteleri erkek arkadaş bulabileceğim bir site arıyordum veya ilan açmayı düşünüyordum amacım sohbet etmek konuşmak biraz vakit geçirmek ve yeni insanlarla arkadaşlık kurmak tanışmak istediğim için bu şekilde bir ilan açmak istedim. Maddi açıdan bir beklentim yok bu şekilde yaklaşanlara da kesinlikle cevap vermem. Benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenen bir bey arıyorum.

Arkadaş arayan sohbet edecek konuşacak dinlemesini bilen ve anlayışlı bir erkek arkadaş aradığım için arkadaş siteleri erkek ilanını açmak istedim. Yaş konusunda veya nerede yaşadığı fark etmez. Seviyeli sohbet arayan arkadaşlık kurmak isteyen yaşı çok da ileri olmazsa sevinirim yaşıma uygun birbirimizi anlayabileceğimiz bir erkek arkadaş arıyorum ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selamlar yaşım 25 genç ve enrjik biriyim. Dilersen görüşebiliriz. Seni mutlu etmek için elimden geleni yaparım 🙂

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015