Mobil Menü:

Arkadaş Siteleri Bursa - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Siteleri Bursa

İyi günler ben Bursa da yaşayan bir beyim bekar çalışan yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden de 1 çocuğum var. O da artık büyüdü yani o kadar küçük değil artık bu nedenden dolayı bende arkadaş siteleri Bursa ile ilgili ilan açan bayanların ilanlarına bakıyordum.

Ancak pek bulamadım bu konuda bunun için de kendi ilanımı açmak daha uygun olur diye düşündüm. Aslında bulamadım değil de yani arkadaş siteleri Bursa ile ilgili ilan açan yada ilgili siteler var ancak kendime uygun ayni düşüncede olduğum aynı şeyleri düşündüğüm bir ilan bulamadım işte bunun için de buraya kendi ilanımı oluşturmak istedim. Yaşım 48 bekar çalışan ailesi ile ilgilenmesini seven ailesine düşkün dürüst saygılı samimi, anlayışlı, kibar nazik bir beyim. Bursa da yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün maddi konuda bir zorluk çekmeyen maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Benim istediğim evine ailesine düşkün benimle aynı düşüncede olan benim gibi düşünen ve evini ailesini düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Aynı zamanda da eğer hayat arkadaşımı bulursam Bursa da yaşamak isterim çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım var.

Zaten bu yüzden de arkadaş siteleri Bursa ile ilgili ilanlara baktım ve bu yüzden bu ilanı açmak istedim. Yaşı 40-48 arası olan evlenmiş ayrılmış veya çocuğu olabilir. Çalışmasını istemem ancak kendi isterse de saygı duyar ve verdiği kararın arkasında dururum. Beni anlayan dinleyen saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ailesini seven ailesini önemseyen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015