Mobil Menü:

Arkadaş Siteleri Bedava - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Siteleri Bedava

Aslında bir sürü arkadaş siteleri bedava olan ücretsiz siteler var. Ama bazen bunlarda aradığımız istediğimiz sonuç olmuyor. Bu nedenden dolayı da ücretsiz bedava bir site arar iken bazı şeylere dikkat etmemiz gerek diye düşünüyorum. İşte bunun için de bende bu tarz bir site aradığım için .

Biraz bu konuda dikkat etmek ve aradığıma istediğime uygun olan bir site arıyordum. Bunun için de arkadaş siteleri bedava siteler arasında benim için en uygun olan siteyi bulmak istedim. Ve bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun geldi. Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi ne için ilan açtığımı belirtmek isterim. Yaşım 33 bekar çalışan yalnız olan bir bayanım. Eskişehir de yalnız yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Burada da yalnız yaşamamın sebebi işim tahinim buraya çıktı ve burada kendime ait bir düzen kurdum. Ailem de İzmir de yaşıyor. Tabi tatillerde yada izinlerimde ailemin yanına gidip gelirim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü işim okulum derken yani hayatımı bir düzene koymaya çalışır iken evliliği düşünmedim. Benim için ikinci planda oldu. Hem de evleneceğim doğru insan karşıma çıkmadı biraz da bu nedenden dolayı evlenmeyi düşünmedim.Dürüst saygılı ailesine evine bağlı çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı bir bayanım.

Benim istediğim artık ben de kendime ait bir yuva aile kurmak istiyorum bunun için de arkadaş siteleri bedava olan sitelere baktım ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı evini ailesini düşünen dürüst saygılı kibar nazik mesleğini yada işini eline almış ailesine bakabilen bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok sadece evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşadığı yerin bir önemi de yok çünkü bir insan birini sevdikten sonra nerede yaşadığının bir önemi olmaz bana göre. Hiç evlenmemiş veya evlenmiş ayrılmış ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Yaşı 33-39 arası olan evlenmeyi düşünen ciddi olan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015