Mobil Menü:

Arkadaş Siteleri Ankara - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Siteleri Ankara

Arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak konuşmak herkes ister. Ve bende beni anlayan dinleyen yanımda olacak en azından yanımda olduğunu hissettirecek bir bayan arkadaş aradığım için arkadaş siteleri Ankara ile ilgili ilanlara bakıyordum.

Ve aslında arkadaş siteleri Ankara ile ilgili bir sürü arkadaşlık siteleri var. Ancak benim istediğim bu tarz bir site değildi. Ve bu yüzden de bu arkadaşlık sitesini bulunca buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Beni anlayan dinleyen yanımda olan bir arkadaş aradığım için buraya ilanımı açmak istedim. Yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Ben de artık evlenmek kendi yuvamı kurmak ailemi kurmak istiyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü hayatıma girecek doğru bayanı bulamadım. Gerçekten sevdiğim evlenmek isteyebileceğim bir bayanı bulamadım. Bunun için de düşünmedim evliliği ancak yalnız başına olmuyor. Ben de artık kendi ailemi kurmak mutlu olmak güzel bir yuva kurmak istiyorum. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı açarak kendimi tanıtmak istedim.

Benim gibi karşısında ki kişiyi anlayan dinleyen evine ailesine bağlı ciddi düşünen evlilik düşünen ve bu amaç doğrultusunda tanışmak konuşmak isteyen ve arkadaş siteleri Ankara ile ilgili ilanlara bakan bayan arkadaşlar arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015