Mobil Menü:

Arkadaş Sevgili Siteleri - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sevgili Siteleri

İyi günler benim bu arkadaşlık sitesine ilan açma nedenim biraz da arkadaş sevgili siteleri baktığımdan dolayı ancak bir çok site olmasına rağmen pek kendime uygun bir site bulamadım. Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Evet bir çok arkadaş sevgili siteleri var. Ancak bunların için de bir çoğu sahte hesapların olduğu yada ciddi olmayan sadece işin eğlencesinde olan veya maddi açıdan bizi zorlayacak siteler mevcut. Bunun için de o sitelere bakmak istemedim yada katılmak bunun için de bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 26 bekar çalışan ailesine yardım eden bekar bir bayanım. Ailem ile birlikte Kırşehir de yaşıyorum. Benim evlilik düşüncem yok. En azından şu anlık bu şekilde ciddi bir düşüncem yok. Ancak tabi ileriye doğru olur. Ancak şu an düşünmüyorum. Şu an bu ilanı açma nedenim kendime arkadaş bulabilmek düzgün bir ilişki kurabilmek bu arkadaşlık olur sevgili açısından olabilir bu tarz bir ilişki kurabilmek amacı ile bu ilanı açmak istedim. Benim gibi düşünen dürüst saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Eğlenmesini arkadaş edinmeyi hayatı seven bir bayanım. Maddi bir beklentim yok bu amaçla yaklaşanlara kesinlikle cevap vermem.

Benim gibi arkadaşlık kurmak veya sevgili arayan hayatında uzun süreli ilişki isteyen bir bey arıyorum. Bunun için de arkadaş sevgili siteleri baktım ancak istediğim gibi bir sonuç ile karşılaşmadım ve bunun için bu siteyi bulunca da bir kez de burada şansımı denemek istedim. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015