Mobil Menü:

Arkadaş Profiline Yorum - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Profiline Yorum

Profiller bizim durumumuzu duygumuzu kişiliğimizi yansıtır. Sosyal medya ortamlarından insanların profilleri çok büyük önem taşır. Örneğin birisini aramak istediniz ve onu profilinden ayırt edebilirsiniz. İşte sosyal ortamlarda profilin pek çok amacı ve yararı vardır. İşte bu yüzden arkadaş profiline yorum yapmak da yapacağınız yorum kadar önemlidir.

Ancak herkesin profilini girip bakınca yada tanımadığın insanların kişilerin profillerine bakmak da bir o kadar insanın çekindiği bir konudur. Ancak insanlar özellikle arkadaşlıklarda arkadaşlar birbirlerinin profil resminin altına yorum yapabilir yada onlara duygularını o an nasıl hissettiğini sormak da isteyebilir. Ancak baktığımızda bizim gibi durumu böyle olanlar arkadaşlıklarını göstermek ve onun her zaman yanında olduğunu göstermek için arkadaş profiline yorum yaparlar. Çünkü arkadaşlıklar değerli ve önemlidir. Tıpkı herkes de olduğu gibi bizim için de bir arkadaşımızın değeri ve önemi çoktur. İşte bunun için bende profil resimleri arıyordum. Ancak bu güzel arkadaşlıklar için böyle değerli böyle özel bir resim de bulmak bir o kadar zor olabilir.

Eğer sizde arkadaşlarınızla aranızdaki bağı güçlendirmek ve onların her zaman yanında olduğunuzu göstermek istiyorsanız ve en önemlisi onlara olan sevginizi saygını göstermek için arkadaş profiline yorum yapmak istiyorsanız bence hiç beklemeyin. Çünkü arkadaşlıklar zor kurulan ve zor kazanılan bir durumdur. İster bir tane arkadaşınız olsun ister çok arkadaşınız olsun önemli olan onlarla ne kadar samimi olduğunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015