Mobil Menü:

Arkadaş Profil - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Profil

Merhabalar daha önce de bir kez bu gibi bir yerde bulunmuş biri olarak gerçekten doğru kişi ile arkadaşlık yapmak doğru insanla arkadaşlık yapmak önemli diye düşünüyorum. Çünkü arkadaş profil de bazı zamanlar bu gibi sitelerde özellikle gerçek olmayabiliyor. Ve bu yanılma ile insanlar tam olarak karşısında ki kişiyi tanıyamamaktadır.

En azından benim başıma bir kez gelmiş olup bu yüzden de bu sefer bu konuda kendimce dikkatli olmak istiyorum. Belki sizinde bu durum başınıza gelmiş olabilir bunu bilemiyorum. Ancak arkadaş profil gerçek resmi olmayıp yada tam olarak başka bir kişi olma sanşı da olabiliyor. İşte bende yüzden burayı bu şekilde değil de daha gerçekçi bir arkadaşlık sitesi gibi gördüm. Daha önce ki denediğim siteden farklı gibi geldi,özellikle profiller konusunda bu yüzden ben de burada kendime bir ilan açıp kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık kurabilmek sohbet etmek ve konuşmak istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim. Yaşım 41 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var oda benimle birlikte yaşıyor. Gerçekten profilinde ki kişi olan veya sahte hesap olmayan gerçekten arkadaşlık kurabileceğim bu konuda ciddi olan bir arkadaşlıklar kurmak isterim.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve tanışmak isteyen ciddi olan ve arkadaş profil kendisi olan veya gerçekçi olan bir arkadaş ile tanışmak konuşmak isterim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015