Mobil Menü:

Arkadaş Profil Resmi - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Profil Resmi

İnsanlar profil resimlerine özen öncelik gösterir. Çünkü tanınmak istediği için veya bir kişi profiline girip tanınmak istediği için profil resimleri gerçekten önemli olabiliyor. Özellikle bu gibi arkadaşlık siteleri veya sosyal medyalar olsun yada arkadaşlık sitelerine sohbet siteleri olsun hiç bir farkı olmadan bu gibi yerlere katılır iken arkadaş profil resmi oldukça önemli olmakta.

İşte bende bunun için özellikle profil resimleri bu kadar önemli iken kendimi tanıtmak istedim. Haliyle bir yere kayıt olacaksın yada arkadaş edinmek isteyeceksin ama sana yazacak kişiler olsun yada arkadaş ekleyecek kişiler olsun belli bir profil resmine sahip olması gerekir. Sonuçta bizim için de bu geçerli diğer yada ilan açan kişiler için de bu geçerli olmakta. Çünkü baktığımızda bir kişi seni profil resmin de görüp o şekilde sana yazmak yada arkadaş olarak eklemek ister. Haliyle bu bizim için de geçerli bir düşünsenize birisi ile arkadaşlık kurmak istiyorsunuz ancak profil resminde pek bir şey yok. Kendini tanıtacak bir resim yok ve siz bu kişiye tanıyamadığınız için güvenemez ve arkadaşlık kurmak için geri durarsınız. İşte arkadaş profil resmi internet ortamı da olsa arkadaşlık kurabileceğiniz bir ortam bile olsa kişilerin profil resimlerini görmek önemlidir. Özellikle insanlar arkadaşlık edinebileceği yerlerde bu gibi karışık yerlerde güvenebileceği ve gerçekten dürüst bir arkadaşlık kurabilmek için resimlere öncelik vermek gayet doğaldır.

Çünkü az da olsa arkadaş profil resmi de bu doğal olan durumların içerisinde yer almaktadır. Özellikle birisi ile tanışmak istediğiniz zaman ve konuşmak istediğiniz zaman profil resimlerine bakmak ve biraz olsun hakkında fikir edinmek güzel bir fikir olabilir. O senin profilin hakkında bilgi edinir sende o kişinin hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015