Mobil Menü:

Arkadaş Profil Hikayesi - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Profil Hikayesi

Sosyal medyalarda ki profiller aslında bizim kişiliğimizi nasıl bir insan olduğumuzu nelerden hoşlandığımızı anlatır. Bambaşka birisi profilimize girdiğinde bizim hakkımızda bazı özellikleri anlamaya çalışır. O yüzden de profillerimiz bizi yansıtır. Bu yüzden de arkadaş profil hikayesi gerçekten önemlidir.

Aslında profillere baktığımızda orada yazan şeylere göre arkadaşımız olsun yada yeni tanışacağımız bir kişi olsun nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu ve duygusal bir insan mı kızgın bir insan mı yada aşırı sinirli bir yapıya mı sahip olduğunu ve biraz olsun fiziksel ve kişisel özelliklerinden biraz bilgi alırız. Ama bazen olur ki hiç bir bilgi göremezsin çünkü bunlar sahte ve ya öylesine açılan bir profildir ve pek önemseyen bir durumdur. Ama genellikle profiller önemsenen ve gerçekten bizi yansıtan bir durumdur. İşte bu yüzden de profillere yazdığımız hikayeler de bir nevi yansıtır. O hikaye kısmına yaşadıklarımızdan kısa bir kesinti yazabilir. Ya da mutlu anlarımızdan bir kesit veya üzüntü yada sinirli olduğumuz zamanlardan bir hikaye kesintisi koyabilir ve oraya duygularınızı yazabilirsiniz.Arkadaş profil hikayesi bu yüzden önemlidir. Hikayeler bizi yansıtan kısımlardır. Özellikle sosyal medyalarda bunlar gerçekten önemlidir. Çünkü orada sana bakmaya gelen kişiler ilk defa seni tanıyacak ve senin hakkında iyi yada kötü bir fikir yürütecek işte bu da tam olarak sana bağlı sosyal medyaları nasıl kullandığına bağlı diyebiliriz.

Ancak bazıları bu bilinçle profil açmıyor yada bu kadar önem ve değer vermiyor sosyal medyalara da diyebiliriz. Ancak bazı konularda bilinçli olursan ve ne kadar iyi kendimi tanıtırsak o kadar bizim için iyi olur ve bu durum arkadaş çevremiz için de veya yeni kişiler içinde geçerli olabilir sanırım. Ancak bunun için de arkadaş profil hikayesi bakmak ve bunlara özen göstermek de bir o kadar önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015