Mobil Menü:

Arkadaş Profil Haritası - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Profil Haritası

Facebook arkadaşlarım haritanın her yerinde. Ama benden dünyanın her yerindeki konumlarını hecelememi istersen, sanal olarak tanıdığım bazıları hakkında kafamın karışacağını kabul ediyorum. Facebook şu anda dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcısı olan dünyanın en büyük sosyal ağıdır. Arkadaş listenizde veya arkadaş profil haritası görmek için de, bu coğrafi yayılımın bir kısmına sahip olsanız bile, onları görsel olarak bir harita üzerinde bulmak gerçekten yardımcı olur.

Bu sadece eğlenceli bir görsel eğlence aracı değil, aynı zamanda bazı pratik kullanımları da var. Örneğin, seyahat ediyorsanız, yakınınızda tanıdığınız birinin olup olmadığını bir bakışta anlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın bulunduğu saat dilimlerini etkili bir şekilde hesaplayabilirsiniz.Arkadaş profil haritası, Facebook Places gibi bir şey , kendi konumunuzu dünyaya yayınlamanıza izin verir. Ancak bu haritalar, başkalarını “sabitlemenize” yardımcı olur. Bu yüzden, arkadaşlık adına, bu beş küçük Facebook ve harita karışımının, arkadaşlarınızın size ne kadar yakın veya uzak olduğunu anlamanıza yardımcı olmasına izin verin.Bu coğrafi hizmet ( Plasebook olarak da adlandırılır ), henüz oturum açmamış olsanız bile yararlı bilgiler görüntüler. Uygulamaya Facebook üzerinden giriş yapmak, bahsedilmişse arkadaşlarınızın profillerinden konum bilgilerini yükler. Eğer yoksa konumunuz, IP numaranız ile haritalanır. Tüm veriler, belirli ülkeler için sayılar, konumunuzdan uzaklık ve arkadaşlarınızın nasıl akraba olduğuna dair güzel bir iç içe geçmiş görüntü ile düzgün bir şekilde haritalanır. Bir konumu yakınlaştırabilir ve herhangi bir arkadaşınızın profiline doğrudan atlayabilirsiniz. Mesafe veya kesin konum gibi bazı hesaplamalar hedefin dışında olabilir, ancak yine de adil bir temsildir.

Bu, soğuk mavi renkte güzel bir şekilde işlenen bir mashup. Arkadaş profil haritası, Facebook’un API’si aracılığıyla profilinize bağlanır ve profillerindeki mevcut şehir bilgilerine göre size ağınızın konumunun bir görünümünü sunar. Konum noktalarının üzerine gelindiğinde profil fotoğrafı ve konum bilgileri gelir. Mavi haritadan, bir tıklamayla normal Google Haritasına geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015