Mobil Menü:

Arkadaş Oyun Siteleri - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Oyun Siteleri

Oyun oynamayı seven bir oyun tutkusu olan bir bayanım ben. Biraz tuhaf gelebilir ama seviyorum bilgisayarda olsun ps4 olsun oyun oynamak beni biraz olsun bu hayattan uzaklaştırıyor. İyi bir kafa dağıtma yöntemi olduğunu düşünüyorum. Ancak hiçbir şey tek başına zevkli olmuyor. Seni anlayan bir oyun arkadaşı olmasını herkes ister. İşte ben de tam olarak bu yüzden arkadaş oyun siteleri baktım.

Ancak pek bu tarz bir site bulamadım bulduklarım da bana hiç ciddi gelmedi. Ve bu yüzden de bu arkadaşlık sitesine ne istediğimi yazarak kendimi tanıtarak bir ilan açmak istedim. Ve bu da arkadaş oyun siteleri ilanını açmak uygun geldi bana. Ben oyun oynamayı seven bir bayanım. Yaşım 29 bekarım hiç evlilik yapmadım. Benim için oyun oynamak bir kaçış noktası gibi bir şey. Bu hayattan uzaklaşmak için yeni oyunlar keşfetmek onların dünyasına katılmak bana ayrı bir heyecan veriyor. Özellikle fantastik korku olsun bu tarz oyunlar benim için büyüleyici geliyor. Tabi gerçek olmasa da o dünyada olduğunu düşünmek o oyunları oynamak çok güzel bir şey. Benim istediğim benim gibi oyun oynamasını seven bir oyun tutkusu olan için de bir arkadaş edinmek. Çünkü tek başına olmuyor. Oynadığın oyun hakkında konuşmak neleri eksik yada neleri büyüleyici olduğunu anlatmak nasıl bir heyecan duyduğunu paylaşmak istiyorsun ama bakıyorsun kimse yok yanında ve bu durum biraz beni üzüyor.

Bu nedenden dolayı da arkadaş oyun siteleri bakmıştım. Ancak bulamayınca belki burada aradığımı bulurum diye ilan açmak istedim. Benim gibi düşünen oyun arkadaşı arayan oynadığımız oyunlar hakkında sohbet etmek birlikte oynamak isteyen bir oyun arkadaşı arıyorum bayan veya erkek olabilir. İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015