Mobil Menü:

Arkadaş Olmadan Profil Görme - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Olmadan Profil Görme

Facebook’un ilk günlerinde, kullanıcılar her türden kişisel ve özel verileri yayınladılar. Geriye dönüp baktığımızda, hepimiz kulaklarımızın arkasında yeşildik,arkadaş olmadan profil görme ancak bu, gerçekleşmesini bekleyen bir gizlilik sorunu gibi gelmedi.Büyük bir veri gizliliği sorunu haline gelene kadar. Şimdi, en iyi gizlilik uygulaması, kimliğinizi, verilerinizi ve hatta arkadaşlarınızınkini korumak için Facebook profilinizi gizli tutmaktır.

Ancak insanlar, birinin Facebook’unun özel olup olmadığını nasıl anlayacaklarını, kilitli Facebook profillerine nasıl erişeceklerini ve özel bir Facebook profilini nasıl görüntüleyeceklerini öğrendiler.Özel bir Facebook profili, arkadaş olmadan görüntüleyemeyeceğiniz bir hesaptır. Arkadaş olmadan profil görme,gizli bir Facebook profilini görüntülediğinizde, herhangi bir kullanıcı bilgisi görmezsiniz ve çoğu durumda bir profil fotoğrafı da görmezsiniz. Kullanıcı, herkese açık profil ayarlarını kapatmış, bu da profili tamamen anonim değil, kesinlikle daha özel hale getirmiştir. Facebook’un ilk günlerinde, özel bir Facebook hesabının en azından kısmen görüntülenmesine izin veren birkaç numara vardı . Örneğin, bir kişiyi arkadaş olarak eklemek, gizlilik ayarlarından bağımsız olarak o kişinin Facebook sayfasına erişim sağladı. Başka bir geçici çözüm, profil resimlerine ve diğer yüklemelere erişmek için Facebook profil URL’sinin değiştirilmesini içeriyordu. O zamanlar, Facebook’un gizlilik ayarlarının en azından bazılarını aşabilecek üçüncü taraf araçlar da mevcuttu. Neyse ki, Facebook bu arka kapıların ve geçici çözümlerin ezici çoğunluğunu kapattı. Facebook’un kullanıcılarının mahremiyetiyle ilgili olarak karşılaştığı yoğun inceleme, özel bir Facebook profiline erişmenin son derece zor olduğu anlamına geliyor.Bunda, en büyük güvenlik açığı artık insan bağlantısı: sosyal mühendislik, zayıf parolalar ve zayıf kişisel güvenlik.

Facebook profilinizi gizli olarak ayarlasanız bile, insanların onu görüntülemeye çalışmasını engellemez. Daha da kötüsü,arkadaş olmadan profil görme Facebook profilinizi gizli olarak ayarlamak, insanların gizlilik ayarlarını aşmak için kullanabileceği boşlukları kapatmaz. Sonuçta bunlar birer boşluk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015