Mobil Menü:

Arkadaş Olma Siteleri - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Olma Siteleri

İyi günler ben arkadaşlık sitesi bakıyordum aslında. Aslında bir sürü arkadaşlık sitesi var. Ancak bana göre uygun gelmedi nedeni ise sizin de bildiğiniz gibi işin eğlencesin de olan işin vakit geçirmek için ilan açan ve online olan bir sürü siteler var. Ve bunlardan birisine katılmak bana göre değildi.Ben daha çok arkadaş olma siteleri bakıyordum. Benim için önemli olan arkadaşlık samimiyet aradığım için kendime uygun bir site bakmaya başladım.

Bunun için de arkadaş olma siteleri bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben Seher yaşım 28 bekar çalışan kendi ayakları üstünde yaşayan bekar bir bayanım. Ailemle birlikte Kayseri de yaşıyorum. Çalışıyorum. Hem kendi ayaklarımın üstünde duruyorum hem de aileme destek olmaya çalışıyorum. Aslında maddi konuda bir sıkıntımız yok ama çalışmak kendi ayaklarımın üstünde durmak çok güzel bir şey. Evlilik düşünen bir bayan değilim bunu da belirtmek isterim. Çünkü henüz böyle bir ciddi bir düşüncem yok. Ben daha çok arkadaş edinmek konuşmak yeni insanlarla tanışmak isteyen bir bayanım. Dürüst,saygılı, samimi, sıcak kanlı, bakımlı kendine ve ailesine karşı bir saygısı ve sorumluluklarını bilen bir bayanım. Maddi konuda bir beklentim yok ve bu şekilde yaklaşanlara da kesinlikle cevap vermem. Benim için önemli olan arkadaşlık samimiyet aradığım için bu ilanı açmak istedim. Yeni insanlarla tanışmak onların hayatlarını dinlemek ve onlardan kendine ders çıkarmak güzel bir durum.

Ben benimle arkadaş olabilecek benim gibi arkadaş arayan ve bunun için de arkadaş olma siteleri bakan veya ilgilenen arkadaşlar arıyorum. Yaşı yaşıma yakın olursa bekar olması bayan veya erkek olabilir. Ciddi bir ilişki düşünmüyorum. Sadece amacım yeni insanlarla tanışmak ve arkadaşlık kurmak sohbet etmek güzel vakit geçirmek ve yeni insanlarla tanışmak güzel sohbet etmek güzel vakit geçirmek isteyen bir bayanım. Bunun için ilgilenen bayan arkadaşların veya erkeklerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba ben fatih Kayseri de yaşıyorum seninle arkadaş olmak istiyorum bekliyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015