Mobil Menü:

Arkadaş Bulma Sitesi Tavsiye - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Arkadaş Bulma Sitesi Tavsiye

Teknoloji o kadar gelişti ki artık insanlar evlerin de olarak bile arkadaşlıklar yada ilişkiler yada herhangi bir eğlence bulabiliyorlar. Kimileri netten alış veriş ediyor kimileri arkadaşlık kurabilmek için kendine uygun siteler bakıyor kimileri diğer eğlenceli aktivitelere bakıyorlar. Bu günümüz teknolojisinde aslında oldukça normal bir durum. İşte durum böyle olunca da bende arkadaş bulma sitesi tavsiye almak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istemiştim.

Ancak arkadaş bulma sitesi tavsiye arar iken bazı sitelere baktım ve benim ilgimi pek çekmedi ve aradığımı bulamadım. Bunun için ben de kendime uygun bir site aradım ve aradığım siteler arasında bu arkadaşlık sitesi de benim için en uygun olanı oldu. Çünkü bir ilan açarak ve kayıt yada herhangi bir ücret ödemeden kendi ilanı oluşturabilme şansı veriyor insana ve bu açıdan da benim çok hoşuma gitti ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan eğlenmeyi gezmeyi seven bir beyim. Benim istediğim arkadaşlık kurabileceğim konuşmak sohbet etmek tanışmak yeni insanlar tanımaya açık olan bir bayan arkadaş arıyorum. Ciddi dürüst bakımlı kendine özenen maddi konuda bir sıkıntısı olmayan İzmir de yaşayan bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü doğru kişiyi bulamadım. Ve şu an da aklımda bu şekilde bir düşünce yok ama ileriye doğru ne olur zaman bize ne gösterir bilemiyorum tabi kide.

Yaşım 31 bekar çalışan bir beyim. Kendim gibi konuşkan samimi kibar nazik eğlenmesini seven gezmeyi seven sohbet etmeyi yeni insanlar tanımaya açık olan ve bekar bir bayan arkadaş arıyorum. İşte tam olarak bunun için arkadaş bulma sitesi tavsiye bakmak istemiştim ancak bulamayınca bu siteye kendi ilanımı açmak istedim. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015