Mobil Menü:

Arkadaş Bulma Siteleri Yorum - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Bulma Siteleri Yorum

İyi günler ben kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bakıyordum. Aslında ilk defa bir arkadaşlık sitesi bakıyordum. Bunun için kayıt olunabilecek bir site daha mı iyi yoksa ilan açılan bu şekilde bir site mi daha uygun bilemedim. Ve bunun için de arkadaş bulma siteleri yorum bakarak karar vermek istedim.

Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmadan önce yorumlara diğer ilanlara bakmak istedim. Ve benim için yada aradığım tarzda arkadaş bulma siteleri yorum aradığım siteyi bulmak istedim. Ve bulduğumu düşündüğüm bu site benim için çok uygun geldi. Yaşım 49 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran küçük bir kırtasiye dükkanım var onu işletiyorum. Çankırı da yaşıyorum. Kendi halinde yaşayan yalnız bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık bazı nedenlerden ötürü bu nedenden dolayı da ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Benimle birlikte yaşıyor. Boş vakitlerim de çocuğumla evimle ilgilenirim. Maddi açıdan bir sıkıntım yok. Ancak yine de artık yalnız olmak tek olmak istemiyorum. Ciddi evlenmeyi düşünen dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım.

Bu şekilde düşünüyorum. Bunun için ciddi düşünen evlilik düşünen daha önce evlilik yapmış ayrılmış bir bey arıyorum. Çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok. İstediği yerde yaşayabilirim. Saygılı, dürüst, kibar, nazik evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Yaşı 49-57 arası olan maddi bir beklentim yok sadece ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015