Mobil Menü:

Arkadaş Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Arkadaş Arıyorum

Hanadan ben İstanbul’da yaşıyorum bu civardan erkek arkadaş arıyorum. 30 yaşındayım dul bir bayanım, daha önce bir kez evlilik yaptım ve çok kısa süren bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Çalışan bir bayanım. Boşanmamdan bu zamana kadar olan tüm zamanda hep çalışıp kendi ayaklarım üzerinde durdum. İstanbul da yalnız yaşıyorum. Daha çok evcimen bir yapım var pek gezmeyi eğlenmeyi sevmem boş zamanlarımı kendime evime ve dinlenmeme ayırırım.

Burada ciddi amaçlarla bulunuyorum, yani evlilik amacıyla bu ilanı oluşturuyorum. Ciddi evlilik düşünen arkadaş arıyorum. İlk kez bir arkadaşlık ilan sitesinde ilan oluşturuyorum bu nedenle biraz ilanı eklemeden önce diğer ilanlara baksam da neler yazılacağı konusunda pek bir bilgim yok. Eksiklerim ya da merak ettikleriniz için mesaj gönderebilirsiniz.

Aradığım kişiye gelince. 30 ile 35 yaş arası olabilir. Bekar hiç evlenmemiş ya da benim gibi dul bir bey de olabilir. Yine benim gibi burada evlilik amacıyla bulunuyor olması çok önemli. Zaman geçiren insanlardan değilim bu gibi boş mesajları da yanıtlamayı düşünmüyorum. Diğer bir dikkat edeceğim nokta da dürüstlük olacaktır. Karşımda ne kadar dürüst bir yaklaşım ve ne kadar dürüst bir yaşantısı olduğuna inandığım biri çıksın istiyorum. Ayrıca maddi amaçlar için de burada değilim bu gibi mesajlar atmayın lütfen. Yüksek maddiyatlarda gözüm yok. Ancak evliliğe hazır her beyde olması gereken sürekli bir iş ve ailesine bakabilecek bir maddiyat yeterli olacaktır. Ben de çalışan bir bayan olarak aileme zevkle destek olurum maddi anlamda. Önemi olan mutu bir yuvamızın olması. Konu açılmışken evlilik sonrası eşinin çalışmasında bir mahsur görmeyen beyler öncelikli tercihlerim arasında. Keza evliliğim süresince de işime devam etmek niyetindeyim. Kabaca bu özelliklerde bir arkadaş arıyorum. Kriterlerime uyan beylerin mesajlarını bekliyorum. Siz de kendi kriterleriniz var ise yazmaktan çekinmeyin lütfen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selam,sizinle tanışmak istiyorum.

  2. Merhaba ben istanbuldan ahmet 33 yaşındayım bayan arkadaş ariyorum uyarsa gmailden dönüş yaparsınız ıyi gunler

  3. merhaba hanadan hanım ben 43 yaşında yaşını göstermeyen evım arabam var eşimden kısa beraberlikten sonra ayrıldık hayatımın bundan sonrasını mutlu olarak geçirmek şstiyorum kalp kırmasını sevmeyen eşine son derece bağlı sadık biriyi mutlu yuva kurmak için hayat arkadsşıns ihtiyacım var

  4. Slm ben cem amacım sadece istanbul avcılarda oturuyorum sende istersen tanışırız ara

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015