Mobil Menü:

Arkadaş arıyorum bayan - Dul Bayan Arkadaş

Arkadaş arıyorum bayan

Yeni alt kategorilerimizden olan Arkadaş arıyorum bayan kategorimiz de siz de kolay ve hızlıca, üye olmaksızın kendi hızlı ilanınızı oluşturabilir, diğer ilanları inceleyebilir ya da diğer ilanları yanıtlayabilirsiniz. Sizlerden gelen istek ve öneriler ile hızlı ilan alt kategorileri ilgi alanları her geçen gün gelişmekte ve büyümektedir. Lütfen kategori isteklerinde olduğu gibi site geneli işlevleri ve aykırı ilan, ilan yanıtlarını da bizlerle paylaşınız. Daha temiz ve ilanların kurallara uygun bir şekilde çok daha hızlı yayına girdiği bir platform olması için sizlerde bu konularda destekler verebilirsiniz.

Yine sıkça sorulan diğer sorular ilanım neden yayına alınmadı ya da neden yayından kaldırıldı şeklinde. Bu nedenle Arkadaş arıyorum bayan kategorimizde de bu gibi sorular gelmemesi için SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kısaca öztlemek gerekirse; yayına alınmayan ilan ya da ilan yanıtları gibi yayından kaldırılan ilan ya da ilan yanıtları da site kurallarına aykırı hazırlanan içeriklerden oluşmaktadır. Bu nedenle sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret etmeniz ya da site kurallarını bir defaya mahsus okumanız bu gibi sorunları yaşamanızı engelleyecektir. İlan ya da ilan yanıtlarınız değerlendirilirken her içeriğe eşit bir şekilde yaklaşılır ve göndericinin site kurallarını okuduğu varsayılarak yayına alınır ya da alınmazlar.

Bu kategoride Arkadaş arıyorum bayan ile ilgili ilan ve ilanlarınız yer almaktadır. Eğer herhangi bir arama ile bu sayfaya ulaştıysanız ve farklı bir kategoride ilan vermek istiyorsanız ana sayfamızdan bu kategoriyi aratabilirsiniz. Ayrıca arama sonucunda ulaşamadığınız durumlarda bunu iletişim sayfamızdan bize önerebilirsiniz. Önerinizin uygun görülmesi halinde tıpkı bu kategoride olduğu gibi belirli periyotlarla eklenecek yeni alt kategoriler listesine eklenir ve en kısa sürede kullanıma sunulur. Aksi durumlarda (bilgilendirme istediyseniz) gerekçesi ile red nedeni size bilir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015