Mobil Menü:

arkadaş arayan dul bayanlar telefon numaraları - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

arkadaş arayan dul bayanlar telefon numaraları

Ben cemil 36 yaşında dul bir beyim benim arkadaş arayan dul bayanlar telefon numaraları ile iletişime geçmek istiyorum. Niyetim ciddi aşağıda kendimce sıralayacağım kriterlerime uyduğunu düşünen ya da üzerinde konuşup bir orta yol bulabileceğimizi düşünen bayanların yorumlarını bekliyorum.

Öncelikle 36 yaşındayım ve yazmak isteyen bayanların 35 ile 40 yaş arasında olması tercihimdir. Maddi amaçlar ile yazan bayanlar hiç yazmasınlar lütfen. Ciddi bir amaçla bu ilanı buraya ekliyorum ve benim gibi ciddi planları olan mümkün ise görmüş geçirmiş yani yaşanmışlıkları olan bayanların yazmalarını rica ediyorum. Çocuk sahibi de olabilir benim için herhangi bir sorun olmaz. Maddi ve manevi olarak evliliğe hazır bir beyim. Tüm zamanım işim ile geçiyor ve artık bir ailem olsun kalan zamanımı ailem ile geçireyim istiyorum. Pek gezmeyi sevmem söylediğim gibi işi ile vakit geçiren ve evlendiğimde de ailesi ile vakit geçirmek isteyen bir beyim. Ayrıca çalışıyor olabilirsiniz ya da ev hanımı olabilirsiniz benim için önemli olan eşimin kendini nasıl mutlu ve huzurlu hissettiğidir.

Kriterleri uymayanlar, evlilik planları dışında planları olanlar ya da maddi menfaat peşinde olanlar lütfen ilanıma yazmayınız. Yazdıklarınıza cevap alamazsınız. Özellikle ilanımı arkadaş arayan dul bayanlar telefon numaraları olarak açıyorum keza bir süre buradan yazıştıktan sonra telefondan da bir süre görüşerek her iki taraf için de en doğru kararı almayı istiyorum. Kısaca titiz biriyim ve ne rahatsız edilmek ve ne de kimseyi rahatsız etmek istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba Adıyaman da yaşıyorum evlilik amaçlı bir bey ile tanışıp görüşmek istiyorum. İş güç derdi olmayan beraberce evlilik planları kurabileceğimiz bir bey ile ileriye dönük düşünmek istiyorum. Vakit geçirme amacında olanlar boşuna yazmasınlar çok belli oluyor be kesinlikle dönüş yapmıyorum Dürüst, okumuş Genel kültür sabibi İş güç sorunu olmayan Planlarını ciddiyetle yapan yani evlilik planları olan Beraber okuyup beraber bir şeyler paylaşabileceğim Beni olduğum gibi kabullenebilecek

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015